Kézi hímzéssel készített könyv-napló borító.Mágneszárral összezárható.Szélessége nyitva 33 cm magassága 22 cm. A 5-méret Szaténszalag ...

kézműves termék, készítette: Teafa
anyaga: pamutvászon, mágneszár, közbélés, bélés, szaténszalag
technika: hímzés, varrás

Levendulás könyvborító hímzett

Levendulás könyvborító hímzett leírása

Kézi hímzéssel készített könyv-napló borító.Mágneszárral összezárható.Szélessége nyitva 33 cm magassága 22 cm. A 5-méret
Szaténszalag díszítéssel,közbéléssel merevítve a jó tartásért .Bélelve.Szép ajándék lehet könyvkedvelő ismerősnek.Ajánlott levélként is tudom küldeni.

Levendulás könyvborító hímzett jellemzői

kézműves termék, készítette: Teafa

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3271074

feltöltve
2018. november 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Levendulás könyvborító hímzett szállítása

Amit ajánlott levélként súly alapján tudok feladni 2,4 cm -nél nem vastagabb neszesszer,telefontok egyéb apróság .Az ennél nagyobb küldeményeket GLS futárral küldöm2kg-ig 1250 ft.Kérheted postai csomagként is 1500 ft.
A termékekre garanciát vállalok!Ha bármi okból nem vagy megelégedve a vásárolt termékkel jelezd a kézhezvételtől számított 8 napon belül és visszatérítem az árát.A visszaküldés költsége a vásárlót terheli!A visszafizetés csak a hibátlan rendszeresen nem használt termék esetén lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 625 Ft 625 Ft

Levendulás könyvborító hímzett alkotója: Teafa

Teafa
Üdvözöllek látogató!

Szakképzett varrónő vagyok szeretek varrni a magam és remélem mások örömére is.Kerülj beljebb, nézz körül nálam .Bármi kérdésed,kérésed van írj nekem.

Legyen szép a napod!
Anikó

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: