Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Csipkés sorozat /2: Fekete-fehér csipkés virágmintás üveglencsés nyaklánc

Csipkés sorozat /2: Fekete-fehér csipkés virágmintás üveglencsés nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

Egy elegáns, finom vonalakból álló fekete -fehér csipkemintás képet helyeztem az üveglencse alá, egy 3 cm átmérőjű ezüstszínű alapba.

Az ezüstszínű lánc 80 cm hosszú és delfinkapoccsal záródik. A rászerelt 4 cm-es lánchosszabbító segítségével igazítható méretre.

Csipkés sorozat /2: Fekete-fehér csipkés virágmintás üveglencsés nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: Macskameez
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

termékkód
3272034

feltöltve
2018. november 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csipkés sorozat /2: Fekete-fehér csipkés virágmintás üveglencsés nyaklánc szállítása

Kedves Vásárló!

A megrendelt termékeket a vételár (azaz a termék ára és a postaköltség) bankszámlámon történő jóváírását követő 2 munkanapon belül postázom, buborékos borítékban, ajánlott levélként. Utánvételes fizetésre nincs lehetőség.

Személyes átvétel Pécsett lehetséges.

Kérlek vedd figyelembe a terméknél megadott méreteket! Amelyiknél lehetséges a méret módosítása, azt a leírásban külön jelzem. Ha szeretnéd a méretet megváltoztatni, kérlek előre szólj!

Bármilyen felmerülő kérdésre szívesen válaszolok.

Köszönöm szépen a bizalmat, kellemes időtöltést kívánok!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 480 Ft 580 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 530 Ft 650 Ft
Személyes átvétel PÉCSETT 0 Ft 0 Ft
FOXPOST automatába 699 Ft 890 Ft
FOXPOST házhozszállítás 1 249 Ft 1 249 Ft

Csipkés sorozat /2: Fekete-fehér csipkés virágmintás üveglencsés nyaklánc alkotója: Macskameez

Macskameez Kedves Nézelődő!

Szeretettel köszöntelek boltomban!

Tizenkét éve, egy kreatív praktikákat és technikákat bemutató újság lapozgatása közben érintett meg először az "alkotás szele". Barátnőimmel többféle kézműves technikába belefogtunk, és lassacskán, évek alatt csiszolgattuk tudásunkat és gyűjtöttünk tapasztalatot, miközben egyre több egyedi apróság került ki a kezünk közül, amellyel örömet okoztunk családtagjainknak és ismerőseinknek.

Sok technikát kipróbáltam az évek során (decoupage, üvegfestés, textilmütyürök varrása), de mindig is a gyöngyfűzés és az ékszerkészítés állt hozzám a legközelebb. A közelmúltban ismertem meg az üveglencsés ékszerkészítés alapjait, és rögtön megtetszett, hogy milyen látványos, szépséges ékszerek készíthetők ezzel a technikával.

Remélem Te is legalább akkora örömöt lelsz kis műveimben, mint amilyen örömöt én érzek az alkotás közben!

Jó nézelődést kívánok!

Kriszta @ Pécs

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek