Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Gömbögre- virágom- kézzel festett bögre

Gömbögre- virágom- kézzel festett bögre leírása

Teljes értékű használati tárgy, kézzel festett egyedi darab.
A színtelen, fényes máz alatt oxidokkal festett, magas hőfokon égetett, ezáltal a minta soha nem kopik le.
1080 C° égetett.
Űrtartalma: 2,5 dl
Magassága: 9 cm
Kerámiáim kézzel készülnek, építve, ill. szabad alakítással, ebből adódóan nincs két egyforma darab.
.
A termék szállítása.
Személyes átvételre Győrben van lehetőség.
Postai szállítás:
A csomagot csak és kizárólag töréskár biztosítással adok fel, hosszas fontolgatás után a Vatera futár mellett döntöttem, azon belül pedig az MPL Futárszolgálat viszi majd a kerámiákat.
A csomag szállítási díja a súlyától, és az átvételi helytől függ, ezen összeg van felszorozva a törékeny, ill. terjedelmes feladás 100%-os felárával.
Példaként:
0-2 kg-os csomag házhoz szállítva, töréskárra biztosítva: 2380 Ft
0-2 kg-os csomag PostaPontra szállítva, töréskárra biztosítva: 1980 Ft
2-5 kg-os csomag házhoz szállítva, töréskárral biztosítva: 2780 Ft
2-5 kg-os csomag PostaPontra szállítva, töréskárral biztosítva: 2260 Ft
.
20 000 Ft feletti vásárlásnál ingyenes szállítás.
.
Vásárlásodkor érdeklődj a pontos szállítási díjról!!

Gömbögre- virágom- kézzel festett bögre jellemzői

képzőművész termék, készítette: Hokata
anyag

színek

termékkód
3108489

feltöltve
2018. április 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gömbögre- virágom- kézzel festett bögre szállítása

Kerámia tárgyak Szállítása:
A kerámiákat nagy gonddal csomagolom, több rétegű buborékos fóliába, kitöltő anyaggal úgy elhelyezve, hogy a tárgyak ne tudjanak mozogni a csomagon belül. Ezzel együtt kérem, hogy átvételkor lehetőleg még a futár jelenlétében bontsa ki a csomagot, és győződjön meg a kerámia sértetlenségéről. A szállító cég jegyzőkönyvet vesz fel, ha a csomag sérült, és az alapján megtéríti Önnek az esetleges kárt. Töréskor mindenkor a csomagolással együtt kell reklamálni a szállítónál, hogy látszódjék annak helyessége. Ha sajnálatos módon a tárgy sérült, a posta fizeti ki a tárgy értékét Önnek. A visszakapott vételár részemre újbóli elutalásával, tudom az új terméket postázni.
Vannak olyan kerámiaalkotásaim, amiket semmilyen körülmények között nem adok postára, részint művészi értéke, megismételhetetlensége miatt, részint filigránsága, könnyen sérülhetősége miatt. Ezek megvásárlása csak személyes átvétellel lehetséges! Személyes átvétel Győrben!

A csomagot csak és kizárólag töréskár biztosítással adok fel, hosszas fontolgatás után a Vatera futár mellett döntöttem, azon belül pedig az MPL Futárszolgálat viszi majd a kerámiákat.
A csomag szállítási díja a súlyától, és az átvételi helytől függ, ezen összeg van felszorozva a törékeny, ill. terjedelmes feladás 100%-os felárával.
Példaként:
0-2 kg-os csomag házhoz szállítva, töréskárra biztosítva: 2380 Ft
0-2 kg-os csomag PostaPontra szállítva, töréskárra biztosítva: 1980 Ft
2-5 kg-os csomag házhoz szállítva, töréskárral biztosítva: 2780 Ft
2-5 kg-os csomag PostaPontra szállítva, töréskárral biztosítva: 2260 Ft
A szállítás pontos összegéről érdeklődj vásárlásodkor!

Festmények, nyomatok, ékszerek szállítása:
A csomagot mindenkor ajánlott küldeményként postázom, a küldemény biztonsága és nyomon követhetősége miatt.
Nagyobb érték vásárlása esetén javaslom az elsőbbségi, ajánlott szállítást, mert így másnap megérkezik a csomag hozzád.
A festményeket, művészi nyomatokat két karton között szállítom, így gyűrődésmentesen, biztonságban érkezik meg hozzád.
Az ékszereket egyedileg készített díszcsomagolásban küldöm, belül puha védőanyaggal, a biztonságuk érdekében.

Garanciális feltételek:
Munkáim saját szellemi termékeim, garantáltan egyedi terméket vásárolsz.
Munkáim minőségéért teljes körű garanciát vállalok.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
MPL-kerámiák szállítása súlytól függően! 2 000 Ft 3 000 Ft

Gömbögre- virágom- kézzel festett bögre alkotója: Hokata

Hokata Meska interjú az alkotóval »

Horváth Kata vagyok, Győrben élek kis családommal szeretetben, vidáman.
Azon szerencsés emberek közé tartozom, akiknek a munkájuk a hobbijuk is.
?Örömbombagyáros? vagyok, hogy az mi?
Tudjátok, amikor festek, sokszor azon kapom magam, hogy mosolygok, tehát örömöt okoz, Te amikor látod egy képemet és tetszik megint durrog az örömbomba. Na és ha megvásárolod, magadénak tudhatod egy munkám, az Neked is Nekem is maga a tűzijáték. Hát ezért.
Huszonöt éve festek, 5 önálló kiállítás van a hátam mögött. Munkásságom sokrétű, festőművészként szívesen festek embereket, tájat, virágokat, lovat, titkos szavakat, gondolatokat, érzéseket.
Pár éve történt valami, nem tudom magam sem, hogy hogyan, megszületett az akvarell mesék sorozat. Ebben a sorozatban teljesedett ki igazán a színek iránti tiszteletem, szeretetem.
Lehet, hogy gyermeki énem tört elő, nem tudom, de megállíthatatlanul jönnek belőlem a képek, ötletek.
A figurák, színesek, vidámak és száj nélkül mosolyognak.
Szeretnék minden otthonba cseppenteni ebből a vidámságból,
ezért festek családi mesés portrékat, készítek ékszereket, illusztrálok mesés könyveket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek