Ezüst  Cica medál - ékszer - nyaklánc - medál - Meska.hu Ezüst  Cica medál - ékszer - nyaklánc - medál - Meska.hu Ezüst  Cica medál - ékszer - nyaklánc - medál - Meska.hu
Ezüst  Cica medál - ékszer - nyaklánc - medál - Meska.hu Ezüst  Cica medál - ékszer - nyaklánc - medál - Meska.hu Ezüst  Cica medál - ékszer - nyaklánc - medál - Meska.hu
Ezüst  Cica medál - ékszer - nyaklánc - medál - Meska.hu
Ezüst  Cica medál - ékszer - nyaklánc - medál - Meska.hu
Ezüst  Cica medál - ékszer - nyaklánc - medál - Meska.hu
Ezüst  Cica medál - ékszer - nyaklánc - medál - Meska.hu Ezüst  Cica medál - ékszer - nyaklánc - medál - Meska.hu Ezüst  Cica medál - ékszer - nyaklánc - medál - Meska.hu
Készleten - azonnal szállítható
Ennek a különleges cica medálnak érdekes története van. Az ékszereim között láthatják a hasonló stílusú Madár medálomat is. Úgy terveztem, hogy készítek egy ilyen formájú sorozatot, de végül csak ez a két darab született meg. A Tanúmadár volt az első. Édesanyám hordja a mesterdarabot. Mikor a cica medált elkészítettem, Tatán a Víz, Virág, Zene fesztiválon voltam kézműves vásárban. Kitettem a mintadarabot az ékszereim közé, hogy lássák a látogatók ilyent is tudok készíteni, de csak megrendelni lehet. Mikor egy segítőmre hagytam a sátramat és visszamentem, nagy örömmel újságolta: \"Na, találd ki mit vásároltak meg?\"...\"Ó, ne! A cica medált, az egyetlen mesterdarabot, azt nem szabadott volna eladni. Csak egy van belőle!\"- de akkor már a boldog tulajdonos eltűnt a nagy forgatagban. Szóval valaki, az egyetlen cica medálom mesterdarabjának a tulajdonosa lett. Hogy mégis van most itt egy új medál? Ennek az az oka, hogy előtte próbáltam egy mintavételt készíteni róla, de megsérült a forma, nem lett szép, munkaigényes a kijavítása. Sokáig ezért nem is foglalkoztam vele. Mégis olyan sokan érdeklődtek cica formájú medál után itt a Meskán, hogy úgy döntöttem, még ha nagy munka is, egyenként kijavítom a készülő medálokat, hogy aki cica medált szeretne rátalálhasson erre nálam! A nyaklánc csak illusztráció. Az ár a medálra vonatkozik, de természetesen lehet hozzá vásárolni nálam nyakláncot is. Lehet, hogy megtetszik másoknak is! Köszönöm, hogy benézett hozzám! ( a medáljaim között található még egy cica medál, egy játékosabb, elvontabb, egyedi darab.)
Összetevők

925-ös ezüst


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

ékszerkészítés, ötvös


Jellemző
ékszer, nyaklánc, medál, cica, macska, kandúr, ezüst, karácsonyi, ajándék, ajándék, születésnapi

Színek

ezüst


Termékkód

3498621


Eladó

Fehér Péter, 8900 Zalaegerszeg, Hosszú-Jánka 98.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
háztól-házig futár előre fizetéssel
2 785 Ft 2 785 Ft
futárszolgálattal díszcsomagolásban előre fizetéssel
1 900 Ft 1 900 Ft

Készítette

egszeresz

egszeresz

Egyszer élünk, de akkor örökké!

5 (994)

egszeresz boltja  ›

Róla mondták

“Rendkívüli, szuper terméket kaptam! :) Köszönöm szépen! :)”

Kicsboszi

Egyedi rendeléseket is vállal

Elérhető: 1 db

egszeresz további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek