China függeszthető kültéri/beltéri bambusz lámpa

Ez az egyedi saját tervezésű és 100%ban kézzel gyártott 5050-es vízálló ledmodullal szerelt kültéri lámpa , vízhatlan, (IP68), teljes e...

kézműves termék, készítette: Larry35
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: bambusz, rizspapír, led, keményfa, pma
technika: famegmunkálás, papírművészet

China függeszthető kültéri/beltéri bambusz lámpa

China függeszthető kültéri/beltéri bambusz lámpa leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Ez az egyedi saját tervezésű és 100%ban kézzel gyártott 5050-es vízálló ledmodullal szerelt kültéri lámpa , vízhatlan, (IP68), teljes egészében kezelt egzotikus bambusz alapanyagból készül melynek kiváló időjárás álló tulajdonságai vannak. A beépített 3w-os ( hideg vagy meleg fehér) vízálló ledmodul jelentős megvilágítási teljesítményre képes.Tagja egy a keleti stílusú családnak melyekkel megoldhatja háza, kertje kültéri /beltér ivilágítási igényeit. Nem kínai szolár gagyi, sem méregdrága nyugati középosztály, hanem 100%-ban magyar, minőségi anyagokból tervezett és gyártott i lámpa.A hamarosan további tagokkal bővülő családban falra szerelhető, és egyéb beltéri típusok is elérhetőek lesznek. Felár mellett infra vagy RF távszabályzós fényerő szabályzással is rendelhető.(androidos telefonnal való vezérlési lehetőség is megoldható)

A lámpatest anyaga olajjal kezelt bambusz ill keményfa, ill UV álló matt PMA. A beltéri verzióban autentikusan eredeti kínai rizspapír helyettesíti a PMA árnyékolót. A lámpa igény szerinti oszlopra szerelhető verzióban is készülhet. A kültéri alapkivitel olajjal kezelt ,függeszthető verzió, 12v dc áram fogadására alkalmas, 1,5m betáp kábellel, csatlakozó nélkül.

Az alábbi opcionálisan kérhető feláras extrák egyeztetést követően új termékként elérhetőek:

infra, rádifórekvenciás, vagy akár okostelefonos (WIFI) vezérelhetőség Mono, vagy RGB (szinváltó) üzemmóddal
AC 220V-os verzió
beépített alkonykapcsoló, mozgásérzékelő
nagyobb teljesítményű led is beépíthető
egyéni elképzeléseknek megfelelő kiépítésre is lehőség van.

Erről a lámpáról elmondható hogy mindent tud ami egy mai lámpától elvárható:Enegria takarékos, kiválló időjárásállóság, megbízható fényerő, egzotikus forma, esztétikus megjelenés, tökéletes vízhatlanság, biztonságos üzemeltetés, hosszú életartam. A lámpa főbb egységeire mint a LED-es világító modul 1 év csere garanciát is vállalok.

Tekintettel arra hogy a termék, saját gyártású állandó készleten pár pár mintadarab áll rendelkezésre nagyobb rendelés, illetve egyedi igények esetén a termék legyártásának átfutási ideje van, annak ellenére, hogy az alapanyagok nagy része állandó készlettel rendelkezésre áll. Nagyobb tétel esetén ez az idő a mennyiség függvényében növekedhet. Rendeléskor ezeket kérem figyelembe venni.

Elsősorban kültéri megvilágítási célok megoldására javasolt: bejáratok, teraszok, balkonok, kerti utak megvilágítására ill. kihangsúlyozására, stb.)

A rendelés során, az ár tekintetében kérem figyelmbe venni hogy a termék 100% ban kézi munkával készül, teljesen egyedi, melynek elkészülési ideje hosszabb, a sorozatban gyártott társaihoz hasonlítva ill. az elkésztésében jelentős munka fekszik, mely az árban is tükröződik. Ilyet biztos nem talál az üzletekben illetve a szomszédnál, de abban is biztos lehet hogy a látogatói sem fognak elsétálni mellette szó nélkül!

specifikáció:
teljesítmény:3W ( vÍzhatlan ledmodul)

anyaga: indonéz bambusz, keményfa, PMA, kézzel készült rizspapír

betáp: DC 12V

fényerő: 350 LM

sugárzási szög: 160 fok

szín: meleg fehér (2600-2800k)vagy hideg fehér(6300-7000k);

a lámpatest mérete a karok nélkül: 280*170*170mm

élettartam: 100000óra

minősítés: IP 68

1év garancia

Minőségi, 100%-ban magyar LED világítás
A megvásárolt termékeket, személyesen, esetleg futárszolgálat révén tudom átadni.
Budapesti átvétel is megoldható!

China függeszthető kültéri/beltéri bambusz lámpa jellemzői

kézműves termék, készítette: Larry35
anyag/összetevő

színek

termékkód
3530819

feltöltve
2019. szeptember 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

China függeszthető kültéri/beltéri bambusz lámpa szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 2 500 Ft 3 600 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 500 Ft 2 500 Ft

China függeszthető kültéri/beltéri bambusz lámpa alkotója: Larry35

Larry35
Gyermekkorom óta különös vonzalom fűz a lámpák és egyéb világító eszközökhöz. A fény központi szerepet játszik az életemben, meghatározza viszonyulásomat a dolgokhoz, helyzetkehez, erőteljesen befolyásolja a hangulatom. A közeli barátaim a fény gyermekének hívnak. Ha belépek valahova az első benyomásaimat mindig a helység megvilágítása alapján kapom, figyelmemet először mindig a világító eszközök kötik le. Kifejezetten rosszul érzem magam, ha nem megfelelőek a fényviszonyok. Az otthonunk kialakításakor is központi szerepet kapott a világítás. A feleségem szerint kissé túlzásba is vittem a dolgot. Sokszor úgy érzem, hogy az én feladatom, fényt vinni a sötétbe mind a gyakorlatban, mind pedig szellemi síkon. Érdekes, hogy ez a vonzalom az anyai nagyapámban is meg volt. Ő is állandóan lámpákat tervezett és készített elsősorban fémből kovácsolással, de készített fából és szinte minden elérhető anyagból. Valószínűleg az ehhez társuló kézügyességem, és késztetésem is tőle származik. A múltan elsősorban minimalista és modern eszközöket terveztem, készítettem fémből a LED technológia ötvözésével, melyet előszeretettel használok a munkáim során. Manapság, egy Távol- keleti utazást követően érdeklődésem a keleti stílus, és a bambusz mint alapanyag felé fordult. Ez a jelenlegi munkáimban is erőteljes tükröződik. Hogy mit hoz számomra a jövő? Több fényt és lámpát. Abban biztos vagyok :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: