Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Zöld kockás táska

Zöld kockás táska leírása

késztermék, azonnal szállítható

Vállra akasztós kockás táskát készítettem, amely vállra akasztható. Belsejébe 2 osztott zseb található, tehát 4 zseb. Méretei magasság 31 cm szélesség 25 cm fül hosszúság 92 cm.oldal szélesség 7 cm.anyaga pamutvászon.cipzárral záródik.

Zöld kockás táska jellemzői

kézműves termék, készítette: Somvarianya
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3194909

feltöltve
2018. augusztus 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Zöld kockás táska szállítása

Személyes átvétel Budapesten az Örs Vezér terén, lehetséges. Szívesen postázom is a terméket. Ebben az esetben a postaköltség függ a termék súlyától és a postai díjszabástól.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 425 Ft 1 425 Ft

Zöld kockás táska alkotója: Somvarianya

Somvarianya Kedves Látogató!

Köszönöm, hogy benéztél hozzám!
Már régóta foglalkozom varrással, kötéssel, hímzéssel, először csak hobbinak indult - kisebb, nagyobb ajándékok a családnak, munkatársaknak - de a pozitív visszajelzések és ajánlások alapján úgy döntöttem, kiszélesítem ezt a kört, hátha másoknak is örömet tudok szerezni munkáimmal. Ha neked is megtetszettek a termékeim, bátran vedd fel velem a kapcsolatot, mert akár az egyedi elképzeléseid alapján is elkészítem neked a megálmodott terméket. :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: