Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Hímzett plüss Nap alvóka, rongyi, csücsökbaba, alvókendő, morzsolókendő

Hímzett plüss Nap alvóka, rongyi, csücsökbaba, alvókendő, morzsolókendő leírása

késztermék, azonnal szállítható

Gyermekeinknek az őket körülvevő tárgyak is alakítják személyiségüket. Amit sokat néz, annak az információját (rezgését) átveszi, s hasonul hozzá... :)

A legfényesebb, legtündöklőbb babáknak ajánlom ezt a kézzel hímzett rongyikát, baba nyugtató cumihelyettesítőt, ami egyben kincsünk kedvence lehet!
A fény áradását idéző hímestojás mintát hímeztem (kézzel) az egyik napocska baba alvókára, a másikra táltos lovat és csodaszarvast, mert nem mindegy, hogy mit néz sokat a szeretett babuci. :)
Két oldalán különböző a minta van, választható bármelyik. ;)

Napsárga babaplüss anyagból varrtam, narancssárga pamut fonallal hímeztem.
Szívesen hímzek más mintát vagy más színnel is, ahogy kéri. :)

Garantáltan pár napon belül le lesz cserélve a régi kedvenc rongyi a sok csüngős csücsöknek köszönhetően! ;) 8db csücsökből válogathat a boldog tulajdonos, bár úgyis felváltva szopcsizza őket, ami meg épp nincs a szájában, azt szeretettel morzsolgatja. ;)
Előnye még a bolti rongyikkal szemben, hogy ha a gyerkőc elhagyja (elég könnyen előfordul) akkor is rendelhető ugyanilyen bármikor. ;)

Mosógépben mosható!

Hímzett plüss Nap alvóka, rongyi, csücsökbaba, alvókendő, morzsolókendő jellemzői

kézműves termék, készítette: gallmarcsi
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3312044

feltöltve
2019. január 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hímzett plüss Nap alvóka, rongyi, csücsökbaba, alvókendő, morzsolókendő szállítása

Személyes átvételre Debrecenben van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft
MPL csomagautomata 890 Ft 890 Ft

Hímzett plüss Nap alvóka, rongyi, csücsökbaba, alvókendő, morzsolókendő alkotója: gallmarcsi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: