Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Balerína kézzel festett póló rendelő által biztosított darabra

Balerína kézzel festett póló rendelő által biztosított darabra leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

Íme elkészült rózsaszín balerinás pólóm kék változata is . Rendelőm kérése alapján változtattam a tütü színét .Táncoljunk együtt !Mesélj ! Mutasd meg a világnak Te ki vagy . Mi az a mi számodra fontos. Tánc, zene , sport ? Engedd szabadjára fantáziádat , és írd meg mit szeretnél pólódon megjeleníteni , hogy megfesthessem azt . A festésre szánt pólókat rendelőim biztosínják. pólóin 40 fokon kifordítva moshatóak 2 fokozaton vasalhatóak.

Balerína kézzel festett póló rendelő által biztosított darabra jellemzői

kézműves termék, készítette: Fiffancsi
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

színek

ajándék nekik

termékkód
3265439

feltöltve
2018. november 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Balerína kézzel festett póló rendelő által biztosított darabra szállítása

Kedves vásárlóm! A következő szállítási módokat tudod igénybe venni. Személyes átvétel-átadás, Budapest területén. Sima postai átvét előre fizetéssel. Ezt a szállítási módot saját felelősségre tudod használni. Esetleges postai problémákat nem tudok orvosolni. Postai ajánlott előre fizetéssel, ennél a módnál a posta is biztonságot nyújt, a levél könyvelés alá kerül, a terméket személyesen adja át a postás. Minden termékemet buborékos borítékban, gondos csomagolásban küldöm, hogy a legnagyobb biztonságban szép, sérülésmentes terméket kaphass kézhez.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
foxbox előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft
postán maradó csomag 600 Ft 600 Ft

Balerína kézzel festett póló rendelő által biztosított darabra alkotója: Fiffancsi

Fiffancsi Kedves Látgató!
Üdvözöllek oldalamon, köszönöm, hogy benéztél hozzám.
Boltomban a megrendelő által küldött anyagra kézzel egyedi mintákat festek.
Amennyiben olyan ruhád van otthon, ami jó állapotú, hordanád, de nem eltávolítható folt van rajta, küldd el nekem, megfestem rá az általad kiválasztott mintát, hogy újra ruhatárad egyik kedvenc darabja legyen.
Ajándékozás céljából különleges alkalmakra, szülinapra, évfordulóra, a tanárod megviccelésére ballagási ajándéknak, stb.(a jó ízlés határain belül) a Te elképzeléseidet is pólóra festem. Gyermekeknek fotó alapján, legkedvesebb plüssfigurájuk pólóra való festését is vállalom.
Mintáim közül is választhatsz, sőt arra is láthatsz példát, hogy újítottam meg egy jó állapotú, mégis egy folt miatt menthetetlen darabot. Minden általam festett pólót saját kézjegyemmel jelzek!Sok szeretettel fogadom a véleményeteket is ,mi az amint szeretnétek nálam látni, hogy tetszenek a munkáim ,min változtassak.Munkáim ihletői a körülöttem lévő világ szereplői, akár Te is lehetsz:)
Remélem neked is tetszik ez a lehetőség és hamarosan a számodra is festhetek pólót.
Zsófi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: