A valóban varázslatosan szép színű ékszer szettet egymással harmonizáló sötét lila, vadszilva és bíbor színű ékszergyurmákból millefior...

kézműves termék, készítette: andreart
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: ékszergyurma, viaszolt szálak, szalagvég, delfin kapocs, fülbevaló akasztó
technika: gyurma, ékszerkészítés

Varázslatos vadszilva - ékszer szett

Varázslatos vadszilva - ékszer szett leírása

A valóban varázslatosan szép színű ékszer szettet egymással harmonizáló sötét lila, vadszilva és bíbor színű ékszergyurmákból millefiori technikával készítettem.
A kör alakú középső medált és az azt kiegészítő körszeleteket, gyöngyöket színben illeszkedő, lila színű viaszolt szálakra fűztem. Előtte selyemfényű lakkal lakkoztam. A végeredmény egy rabul ejtő, igazán élénk, szép színvilágú kiegészítő lett.
A középső nyakláncelem átmérője 2,5, a gyöngyökkel együtt az egész füzér hossza kb. 13,5 cm.
A fűzőszál szalagvéggel és kapoccsal záródik, a hossza 60 cm, ami további 5 cm-rel növelhető, a kapocsra szerelt hosszabbító lánc segítségével.
A fülbevaló díszítése szintén a nyaklánc elemeinek színét és stílusát követi, és ezüst színű, antiallergén fülbevaló akasztóra került. Nagysága 4 x 2,5 cm.

Varázslatos vadszilva - ékszer szett jellemzői

kézműves termék, készítette: andreart

színek

termékkód
3308557

feltöltve
2018. december 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Varázslatos vadszilva - ékszer szett szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Varázslatos vadszilva - ékszer szett alkotója: andreart

andreart

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: