Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

"Husband and Wife" - egyedi, kézműves nagyméretű mixed media esküvői album

"Husband and Wife" - egyedi, kézműves nagyméretű mixed media esküvői album leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Hihetetlen gyönyörű egyedi, kézműves nagyméretű esküvői albumot készítettem mixed media technikával. Az album összecsukva fél méter széles, kinyitva majdnem egy méter. belsejében 5 dupla x dupla oldalt rejtettem el, ami azt jelenti, hogy a dupla oldalaknak is van egy dupla oldala. Kinyitva mindig négy oldalt látunk.

Az album két oldalra nyílik, mindkét oldalában egy 8 oldalas nagyméretű esküvői albumot rejtettem el, tehát az album belseje két albumot tartalmaz valójában (16 +2 belső oldal)
Az oldalak mixed media technikával készültek: nyomdáztam, tintáztam, sablonokat használtam és minden oldalon nagyon sok díszít elemmel tettem még szebbé az albumot.

Egyes oldalain - az elhelyezhető képek számának a növelésére - interaktív elemeket rejtettem el: kinyíló fotóalbumokat, zsebeket, stb.

Az album alapszínei a vintage stílusra jellemző sárga, barna, beige és mellette megjelennek a pasztell színek is: halványkék, halványzöld, halvány rózsazsín. Minden oldal, minden dísz harmonizál egymással.

Az album külső borítója keménytáblás, melyet hófehér önmagában szív mintával nyomott minky anyaggal fedtem.

Az album kérésre fehér széles selyemszalaggal vagy organzával köthető át.

Belsejében kb. 25-30 darab fotó helyezhető el.
Egyik oldalán sablonnal felírtam a 2018-at, mely az esküvő évére is utalhat ( idei esküvő esetén),

Ezen album mintájára családfa album is kérhető, melyben a szűk és tág család képei helyyezhetők el. Igény esetén a belső dupla alapoldalra családfát is tudunk készíteni.

Mérete:

47 cm x 30 cm

"Husband and Wife" - egyedi, kézműves nagyméretű mixed media esküvői album jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts
rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3124596

feltöltve
2018. május 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

"Husband and Wife" - egyedi, kézműves nagyméretű mixed media esküvői album szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 300 Ft 3 600 Ft

"Husband and Wife" - egyedi, kézműves nagyméretű mixed media esküvői album alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: