Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Irattartó papucs és papírtartó

Irattartó papucs és papírtartó leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Fa irattartó papucs és cédulatartó, jellemzően férfias mintával dekorálva. Remekül használható irodában, otthon kialakított munkasarokban, hobbisarokban. Tarthatsz benne számlákat, leveleket, de alkalmas ceruzák, ecsetek számára is.
KÉRHETED MÁS SZÍNBEN, MÁS MINTÁVAL DÍSZÍTVE IS.
Az irattató papucs mérete 31x25x10 cm, a levéltartóé 25x12 cm.
Pácoltam, pasztával dekoráltam, ragasztottam, lakkoztam.

Irattartó papucs és papírtartó jellemzői

kézműves termék, készítette: uvegmadar
rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

színek

ajándék nekik

termékkód
2894355

feltöltve
2018. január 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Irattartó papucs és papírtartó szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 690 Ft 1 690 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft

Irattartó papucs és papírtartó alkotója: uvegmadar

uvegmadar Szinte hihetetlen, hogy már 17 éve foglalkozom üvegfestéssel, 10 éve tiffanyzással, de számtalan kézműves technikát kipróbáltam már a patchworktől a dekupázsig. A legnagyobb szerelem a tiffanyzás, azon belül is a lámpakészítés. Semmihez sem hasonlítható érzés, amikor esetleg több heti munka után egyszer csak felkapcsolod az elkészült lámpát, és a színes üveg élettel tölti meg a helyiséget. És ezt a varázslatot én hoztam létre a két kezemmel! Amikor pedig azt látom, hogy a tárgyaim másoknak is tetszenek, az talán még ennél is jobb. Jelen lenni ismeretlen emberek otthonában a tárgyaimmal egészen misztikus érzés. Tiffany tárgyakat csak megrendelésre készítek annak érdekében, hogy a megrendelő legapróbb igényét is ki tudjam elégíteni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: