Ha igazán szép és trendi párnát szeretnél, akkor Neked készült ez a nagyméretű csillagpárna. Manapság nagyon népszerű a szürke- fehér ...

kézműves termék, készítette: ritakreativ
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: pamutvászon, szilikonizált polyester
technika: varrás

Csillag párna- szürke fehér

Csillag párna- szürke fehér leírása

Ha igazán szép és trendi párnát szeretnél, akkor Neked készült ez a nagyméretű csillagpárna.
Manapság nagyon népszerű a szürke- fehér színösszeállítás! Ez a párna igazán jól fog mutatni a lakás minden pontján. Nézz be boltomba a többi szürke- fehér színű termékemért is! A felhőpárnákkal, figurákkal és ágyneműhuzattal olyan trendi gyerekbirodalmat alkothatsz, amelyek a Pinteresten vannak!

Puha minőségi pamutvászonból készült, avatva van az anyag. Első használat előtt mosása külön ajánlott, színfogó kendővel! Szárítógépbe nem tehető! 40 fokon ajánlott mosni.
Töltete antiallergén szilikonizált polieszter. Mosás után sem áll össze és formatartó. Nagyon szeretem én is és vásárlóim is ezt a tömőanyagot!

Mérete: 49 cm magas, 46 cm széles.12 cm az oldalmagassága.
Ha más színben vagy méretben szeretnéd, akkor keressetek belső üzeneteben !
Több termékem vásárlása esetén kedvezményt biztosítok a végösszegből!

Csillag párna- szürke fehér jellemzői

kézműves termék, készítette: ritakreativ

technika

termékkód
3315220

feltöltve
2019. január 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csillag párna- szürke fehér szállítása

100% pénzvisszafizetési garancia! A megvásárolt termékeket 3 munkanapon belül elküldöm. Ha nem tetszik amit kaptál, küldd vissza nekem 14 napon belül, és visszafizetem a termék árát. A szállítási költségeket mindig a vásárló fizeti! Egyéb kérdésekben is szívesen állok rendelkezésre, üzenetedre igyekszem 24 órán belül válaszolni.

Bővebb infó:
https://www.meska.hu/static/elallasifeltetelek

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Személyes átvétel Sopronban és Harkán 0 Ft 0 Ft

Csillag párna- szürke fehér alkotója: ritakreativ

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: