Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Éda medál fűzésminta

Éda medál fűzésminta leírása

Kettő az egyben, hiszen a medál két részből áll, melyeket megfűzhetsz leírásom alapján külön-külön, vagy egyben is. Végre felhasználhatod a fiókodban lapuló 6/0 kásagyöngyöket!

Teljes mértékben saját tervezésű, így kérlek a mintát ne add tovább, ne tedd fel nyilvános oldalakra.
A minta alapján megfűzött ékszert eladhatod, de kérlek ne gyártsd nagy mennyiségben, valamint ne tanítsd tanfolyamon!

A mintaleírás tartalmazza a medál elkészítését lépésről lépésre, fotókkal és rajzokkal illusztrálva, valamint részletes szöveges magyarázatot.
NEM tartalmazza a gyöngyhorgolással készült láncrész elkészítését!

A minta magyar nyelvű, Pdf formátumban küldöm, alapanyagot NEM tartalmaz!

Anyagszükséglet:
- 12mm kerek gyöngy
- 4mm tekla vagy csiszolt gyöngy
- 15-ös kása (japán)
- 11-es kása (japán)
- 8-as kása (japán)
- gyöngyfűző tű
- 0,18-as damil

Középhaladóknak, haladóknak ajánlott fűzésminta.

Éda medál fűzésminta jellemzői

termék, készítette: manominta
anyag

színek

termékkód
815488

feltöltve
2011. március 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Éda medál fűzésminta alkotója: manominta

manominta Kereki Kriszta vagyok, Szigetszentmiklóson élek.
2008. nyarán kezdtem gyöngyfűzéssel foglalkozni, hobbiként. Hamar észrevettem, hogy nem elég számomra a fellelhető mintákból alkotni, szükségem lett ara a szabadságra, hogy újat, addig nem létezőt hozzak létre.

Kész ékszereimet is megtalálod a Meskán, a http://kkriszta.meska.hu boltban.

Mintás oldalamat pedig azért hoztam létre, hogy az általam megvalósított ékszereket Te is elkészíthesd a leírásaim alapján.