Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Bagoly levendulával töltve

Bagoly levendulával töltve leírása

Faágon üllő bagoly levendula töltettel. Varrógép felhasználásával készítettem a bagoly és a faág alapját a többi kézimunka. A bagoly kb 11*11 cm filc anyagból van a szeme a többi rész pink színű vászon és kevert vászon felhasználásával készült levendulával töltve. A faág kb 15*12 cm barna vászon anyagból készítettem levendula töltettel. A faágon lévő virágok kézzel készült dupla szirmúak ragasztópisztollyal lettek rögzítve. Az akasztó hossza kb 17 cm, a virágos bagoly 15 cm hosszú. A terméket csak csomagként tudom küldeni, terjedelme miatt levélként nem lehet. Az ár egy termék vásárlására vonatkozik és az Áfát tartalmazza.

Bagoly levendulával töltve jellemzői

kézműves termék, készítette: zityike

termékkód
3031845

feltöltve
2018. január 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bagoly levendulával töltve szállítása

Áraim kialakításakor arra szerettem volna törekedni, hogy ne legyen+ postaköltség. A magyar posta csomagszolgáltatásai hát nem túl emberbaráti. Előre utaláskor nincs + költség, ha valaki "postai küldemény utánvéttel" -ként kéri ott sajnos van. Szeretettem volna elkerülni az előre utálásos módot mert én sem szeretek így vásárolni de elsőbbségi nagy borítékot utánvétellel nem tudok így feladni mert már csomagnak számít. Vannak termékek amit csak csomagként tudok küldeni terjedelme miatt.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 320 Ft 2 320 Ft
Postán maradó előre fizetéssel 1 320 Ft 1 320 Ft

Bagoly levendulával töltve alkotója: zityike

zityike

kérdésem van a termékkel kapcsolatban