Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Kerámia nyuszis tojásfa - vintage hangulatban RENDELHETŐ !!!

Kerámia nyuszis tojásfa - vintage hangulatban RENDELHETŐ !!! leírása

késztermék, azonnal szállítható

Natúr vintage rózsaszín tojáshéj kaspóba kis fácskát ültettem. Szép színes cukrozott tojásokkal borítottam egy sizal gömböt, amit aztán vintage zöld műnövényekkel, fehér színű virágokkal dúsítottam.
Kis kerámia nyuszi pihent meg a fácska árnyékban.

A kaspó mérete: 9 x 7,5 cm
A kész dísz mérete : 32 cm

Ha te is szeretnél de nem a fotón látható szíved vágya- kérheted bármilyen színben, nagyságban.
Ez a fácska kb 40 cm magas a kaspóval együtt.

Kerámia nyuszis tojásfa - vintage hangulatban RENDELHETŐ !!! jellemzői

kézműves termék, készítette: Ceffa
késztermék, azonnal szállítható

technika

termékkód
2748025

feltöltve
2018. január 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kerámia nyuszis tojásfa - vintage hangulatban RENDELHETŐ !!! szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 000 Ft 1 000 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 350 Ft 1 350 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 350 Ft 2 350 Ft
1 napos garantál csomag - Magyar postával 1 850 Ft 1 850 Ft
standard csomag - Magyar postával 1 500 Ft 1 500 Ft

Kerámia nyuszis tojásfa - vintage hangulatban RENDELHETŐ !!! alkotója: Ceffa

Ceffa Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

----------------------------------
Szabó-Majlik Évának hívnak, foglalkozásomat tekintve földmérő vagyok.
Három gyermekemmel és férjemmel Budapest mellett élünk egy nagyon kedves, hangulatos családi házban. A virágok szeretete már a gyermekkoromat elkísérte s a szakközépiskola alatt már a véremmé vált. Bár nem ezt a szakmát tanultam a társiskolánk ahol ezt oktatták szoros közelségben volt velem.
Virágboltot nyitottam egy Nógrád megyei kis faluban, majd megismerkedvén a férjemmel Budapestre költöztünk és a boltozást abbahagytam. Jöttek a gyerekek, én a szakmámban dolgoztam-most jelenleg a harmadik babámmal itthon vagyok. A virágozást nem hagytam abba az elmúlt évek alatt sem, családi körben, ismerősöknek szívesen kötöttem, esküvőkre, ballagásra díszítettem. Nagy szenvedélyem a virágok szeretete, de az igazi boldogság ha látom másnak is örömöt tudok szerezni egy-egy alkotással.
Hát böngéssz kedvedre, tudasd velem milyen elképzelésed van, álmodd meg és én megvalósítom neked!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: