Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

"Cicahölgy" vidám és merész selyemstóla, macskamániásoknak

"Cicahölgy" vidám és merész selyemstóla, macskamániásoknak leírása

késztermék, azonnal szállítható

Saját tervezésű, kézzel festett, egyedi termék. Garantáltan nem jön szembe az utcán. Anyaga: hernyóselyem. Mérete: 180x45 cm.
Kézzel mosható és vasalható. Kezelési tájékoztatót mellékelek a termékhez.
Nem ereszti a színét és nem fakul.

A szállítási költséget átvállalom.

"Cicahölgy" vidám és merész selyemstóla, macskamániásoknak jellemzői

kézműves termék, készítette: PictorLeo
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3234400

feltöltve
2018. október 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

"Cicahölgy" vidám és merész selyemstóla, macskamániásoknak szállítása

A megrendelt termék eljuthat hozzád személyes átvétellel telefonos megbeszélés alapján (06-30-594-38-03),vagy postai utánvétellel.

Ha a termék mégsem nyerte el a tetszésedet, indokolás nélkül, az átvételtől számított 8 napon belül visszaküldheted.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft

"Cicahölgy" vidám és merész selyemstóla, macskamániásoknak alkotója: PictorLeo

PictorLeo Várnay Krisztina vagyok, Gyömrőn élek.

Köszönöm, hogy időt szakítasz selyem alkotásaim megtekintésére.

Pár szót magamról: Eredeti szakmám és pályafutásom a közigazgatáshoz és a joghoz kötődik. Ebből a szürke, szigorú világból kerestem némi kikapcsolódást, így csöppentem a selyemfestés színes, varázslatos világába, majd itt is ragadtam.
Mesterem: Bozó Edit Liza selyemfestő, akitől a mai napig nagyon sokat tanulok. Köszönet érte.

Az általam alapított Pictor Leo Kreatív Műhelyben készítem saját tervezésű, kézzel festett, egyedi termékeimet.

Kisgyermek korom óta nagyon szeretek rajzolni, festeni, egyéb kreatív technikákkal foglalkozni, és ez hobbiként végigkísért egész eddigi életemben, bármi volt az éppen aktuális foglalkozásom.
Hogy miért éppen a selyemfestést választottam? Mert nem véletlenül tartják a selymet a szövetek királynőjének. A fényes, puha tapintású anyag és a rajta önálló életet élő, ragyogó színű festék összhatása újra és újra elvarázsol. Minden egyes alkotásban újabb és újabb felfedezést teszek, folyamatosan tanulok, gazdagodik a technikám. Minden egyes darab újabb és újabb lehetőséget rejt magában. A kész képen, kendőn, stólán,esetleg párnán vagy akár csak egy selyem nyakéken megjelenő színárnyalatok összjátéka elbűvöl, gyönyörködtet.

Remélem, az általam festett selymek nézegetése egy kis kikapcsolódást hoz számodra, és segítségükkel némi harmóniát tudok csempészni a rohanó hétköznapjaidba.
Kérlek, fogadd olyan szeretettel a munkáimat, ahogy én készítettem és folyamatosan készítem azokat mindazoknak, akik megvásárolják, illetve a kiállításaimon megtekintik.

Remélem Téged is hamarosan a vásárlóim között üdvözölhetlek.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: