Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Pitypang - kézzel hímzett neszesszer, cipzáras tarsoly

Pitypang - kézzel hímzett neszesszer, cipzáras tarsoly leírása

Anne hímzett tarsolyok - KÉSZLETEN! -20% Akciós!

2018. május 07.-2018. május 31. között készleten lévő alkotásaimat postaköltség felszámítása nélkül vásárolhatod meg, előreutalás választása mellett.

Egy cipzáras neszi mindig jól jön :)

Ezt a neszesszert fekete színű, magas minőségű, olasz szövetből készítettem, saját szabásminta alapján jött létre ez az új íves forma.
A pitypang motívumot hímzőfonallal, kézzel hímeztem a tarsoly elejére.

Bélése szürke alapon, fehér minivirágos 100% pamutvászon, a belső anyag egyedileg vlies lapra szteppel, ezért formatartó, puha darab.

Mérete:
- magasság: 11 cm,
- szélesség: 20 cm
- talpmélysége: 5 cm

HandMade by Anne

Polcaimon további egyedi kézzel készült alkotásokat találsz, örülök ha megnézed :)

Pitypang - kézzel hímzett neszesszer, cipzáras tarsoly jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil

saját alapanyag
Saját szabásminta alapján készült

technika

ajándék nekik

termékkód
3113419

feltöltve
2018. április 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pitypang - kézzel hímzett neszesszer, cipzáras tarsoly szállítása

Kedves Vásárló!

!!! JÚLIUS HÓNAPBAN AZ UTOLSÓ POSTÁZÁSI NAP 25 (SZERDA) - BOLTOM JÚL. 26.-AUG. 3-IG ZÁRVA TART!

A megvásárolt termékeket a lehető legrövidebb időn belül postára adom, így néhány napon belül kézhez kapod. A fizetéshez szükséges adatokat a Meska vásárlás-visszaigazolását követően közvetlenül e-mail címedre küldöm meg, ekkor tudjuk a további adatokat is pontosítani. Személyes átvételt jelenleg sajnos nem tudok vállalni.

A boltomban látható alkotások legtöbbje készleten van, azokat rögtön tudom postázni, ha meghatározott alkalomra szeretnél vásárolni, ezért nem tudsz a készítésre várni, a kész alkotásim között válogass, melyet a mellékelt linken találsz: http://www.meska.hu/Shop/index/11325?order=keszleten

Megtetszett valami az eladott alkotásaim közül, de nem találod a késztermékek, vagy rendelhető termékek között - Ebben az esetben üzenetben keress és elkészítem számodra.

Rendelhető termékek esetén kérlek vedd figyelembe, hogy termékeim, aprólékos, időigényes kidolgozással készülnek, ezért esetenként 1-4 hetet várni kell míg elkészülnek, rendelés előtt érdeklődj üzenetben aktuális időpontról.

A Magyar Posta szolgáltatásainak igénybevételével tudom továbbítani a megvásárolt termékeket, melynek jelenlegi kedvezményes díjairól az alábbiakban tájékozódhatsz.

Folyamatosan igénybe vehető kedvezmények:
- Érdemes egyszerre több terméket vásárolni, mert ha vásárlásod összértéke a 20 000 Ft-ot eléri a postaköltséget teljes egészében én állom, bármely szállítási mód választása esetében.
- Boltomban kedvező szállítási díjjal vásárolhatsz 2000 Ft-ot meghaladó értékű termékekből 2 vagy több termék együttes vásárlása esetén további kedvezménnyel csökkentett szállítási díjjal számolok.
- Utánvétes szállítás csak a készleten lévő termékeknél lehetséges

- MPL postacsomag átvételi címeket itt tudod kikeresni: https://www.posta.hu/szolgaltatasok/szolgaltataskereso?selectedPostTypes=postapoint

Termékeimre jogszabálynak megfelelő garanciát vállalok.
Anne

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Ajánlott küldemény Postán Maradó 0 Ft 0 Ft

Pitypang - kézzel hímzett neszesszer, cipzáras tarsoly alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: