Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Shopper

Shopper leírása

késztermék, azonnal szállítható

Ezt a női táskát egy rózsaszín és egy fekete marhabőrből készítettem .Az alsó részt egy domborításos technológiával díszítettem .
A táska egy terű amit egy mágnes záródással oldottam meg belsejében vastag arany selyem bélest raktam amiben egy cipp záras zseb található.
A táska méretei 36x34x14 cm.
Rendelhető bár milyen szín kombinációval vagy akár egy színben.

Shopper jellemzői

kézműves termék, készítette: fgabor1
késztermék, azonnal szállítható

termékkód
2619237

feltöltve
2018. január 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Shopper szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 800 Ft 2 000 Ft

Shopper alkotója: fgabor1

fgabor1

Kedves Vásárlók és Nézelődők!

Saját tervezésű kis szériás kollekcióimat találjátok meg a boltomban.A termékeim minden egyes darabja kézzel készített,igényes, marhabőrből és minőségi anyagokból készült termék .Ha álmaid táskáját szeretnéd itt megtalálod de vigyázz,mert minden bőrtáskából csak egyetlen darab van és ha elfogyott nálam meg rendelheted.Ha tőlem vásárolsz bőrtáskát biztos lehetsz abban hogy ugyanolyan táska nem fog veled szembe jönni az utcán hiszen mindet táskából egyetlen darab van.Ezért ha megtetszik érdemes lecsapni a kiszemeltre.Annyira biztos vagyok abban,hogy a tőlem vásárolt táskát imádni fogod,mert a minősége verhetetlen a képek 100%-ban a valódi táskát mutatják és mert biztosan tudom,hogy maximálisan elégedett leszel bátran vállalom a 100% pénz visszafizetési garanciát .Szeretném még kényelmesebbé tenni számodra a táska vásárlást.Ezért a 100% pénz visszafizetési garancia mellé az első vásárló jogán a kiszállítási díjat is bele számítom a vételárba.A táskáim különlegessé tesznek ,stilust adnak neked minden egyes darabnak lelke van.Kézzel és szeretettel készült.A szép minőségi anyagok,különleges díszítések teszik egyedivé őket,és ezzel téged is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: