Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Üveggyöngy karkötő bronzos árnyalatban

Üveggyöngy karkötő bronzos árnyalatban leírása

Kifejezetten szélesebb csukló méretre készült karkötő, hossza 21 cm,szerelékkel együtt 23. Japán üveggyöngyökből készült a csodálatos és különleges kumihimo technikával. Erős gyöngyfűző szálra fűztem.

Üveggyöngy karkötő bronzos árnyalatban jellemzői

kézműves termék, készítette: uvegmadar

jellemző

színek

ajándék nekik

termékkód
3042151

feltöltve
2018. január 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Üveggyöngy karkötő bronzos árnyalatban szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 000 Ft 1 000 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 000 Ft 1 000 Ft

Üveggyöngy karkötő bronzos árnyalatban alkotója: uvegmadar

uvegmadar Szinte hihetetlen, hogy már 17 éve foglalkozom üvegfestéssel, 10 éve tiffanyzással, de számtalan kézműves technikát kipróbáltam már a patchworktől a dekupázsig. A legnagyobb szerelem a tiffanyzás, azon belül is a lámpakészítés. Semmihez sem hasonlítható érzés, amikor esetleg több heti munka után egyszer csak felkapcsolod az elkészült lámpát, és a színes üveg élettel tölti meg a helyiséget. És ezt a varázslatot én hoztam létre a két kezemmel! Amikor pedig azt látom, hogy a tárgyaim másoknak is tetszenek, az talán még ennél is jobb. Jelen lenni ismeretlen emberek otthonában a tárgyaimmal egészen misztikus érzés. Tiffany tárgyakat csak megrendelésre készítek annak érdekében, hogy a megrendelő legapróbb igényét is ki tudjam elégíteni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek