Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Baglyok maxi cross bag 3inOne

Baglyok maxi cross bag 3inOne leírása

késztermék, azonnal szállítható

Mesés táskák - KÉSZLETEN!

Újabb darab a magasabb, XL formátumú, maxi cross bag táskából velúr és szövet kombinációban baglyosan, textilbőr vállpánttal. Többféleképpen viselhető: oldalt vagy keresztben átvetve testtáskaként és a mérete is állítható az elején lévő karabiner, valamint oldalt két állásba csatlakozható pánt segítségével.

Testszínű (nude) textilvelúrt választottam a táskához, mely árnyalatában megegyezik a baglyos szövet színével.

Bélése mustár színű esernyő mintás 100% pamutvászon. Mind a külső szövet, mind a bélés egyedileg vlies lapra szteppelt, több rétegű, mely tartását tovább fokozza.

A belsejében találsz egy cipzáras és egy kettéosztott nyitott zsebet, közötte tollőrző rekesszel. A táska maga cipzárral zárható.

Mérete:
- magasság 40 cm,
- szélessége alul 32-37 cm,
- bősége minimum 10 cm.
- állítható pánt 70-130 cm között szabályozható textilbőr,
- saját szabásminta alapján készült,
- kézközt, vagy mosógépben kifordítva, alacsony hőmérsékleten mosható, csak a bélés vasalható, a külső rész ha szükséges pamut textilen keresztül vasalható.

HandMade by Anne

További hasonló midi crossbody tarisznyák: https://www.meska.hu/Shop/index/11325/51730

Köszönöm, hogy alkotásom megtekintetted :)

Boltomban folyamatosan kedvezményes áron és fix, kedvező postaköltséggel, csomagolási díj nélkül vásárolhatsz!

Baglyok maxi cross bag 3inOne jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
Saját szabásminta alapján készült

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3043038

feltöltve
2018. január 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Baglyok maxi cross bag 3inOne szállítása

Kedves Vásárló!

A megvásárolt termékeket a lehető legrövidebb időn belül postára adom, így néhány napon belül kézhez kapod. A fizetéshez szükséges adatokat a Meska vásárlás-visszaigazolását követően közvetlenül e-mail címedre küldöm meg, ekkor tudjuk a további adatokat is pontosítani. Személyes átvételt jelenleg sajnos nem tudok vállalni.

A boltomban látható alkotások legtöbbje készleten van, azokat rögtön tudom postázni, ha meghatározott alkalomra szeretnél vásárolni, ezért nem tudsz a készítésre várni, a kész alkotásim között válogass, melyet a mellékelt linken találsz: http://www.meska.hu/Shop/index/11325?order=keszleten

Megtetszett valami az eladott alkotásaim közül, de nem találod a késztermékek, vagy rendelhető termékek között - Ebben az esetben üzenetben keress és elkészítem számodra.

Rendelhető termékek esetén kérlek vedd figyelembe, hogy termékeim, aprólékos, időigényes kidolgozással készülnek, ezért esetenként 1-3 hetet várni kell míg elkészülnek, rendelés előtt érdeklődj üzenetben aktuális időpontról.

A Magyar Posta szolgáltatásainak igénybevételével tudom továbbítani a termékeket, melynek jelenlegi kedvezményes díjairól az alábbiakban tájékozódhatsz.

- MPL Posta Csomagautomata esetében a szállítást az alábbi linken található címekre tudom küldeni:
https://www.posta.hu/static/internet/download/PASZF_KI15_Csomagautomatak.pdf

Termékeimre jogszabálynak megfelelő garanciát vállalok.

Folyamatosan igénybe vehető kedvezmények:
- Érdemes egyszerre több terméket vásárolni, mert ha vásárlásod összértéke a 20 000 Ft-ot eléri a postaköltséget én állom, bármely szállítási mód választása esetében.
- Boltomban kedvező szállítási díjjal vásárolhatsz minden 2000 Ft-ot meghaladó értékű termék vásárlása esetén 2 vagy több termék együttes vásárlása esetén további kedvezménnyel csökkentett szállítási díjjal számolok.
Anne

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény utánvéttel 1 500 Ft 1 500 Ft
MPL posta csomagautomata 590 Ft 390 Ft
MPL postacsomag PostaPont, MOL, COOP Pont 690 Ft 490 Ft
Ajánlott küldemény Postán Maradó 550 Ft 350 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 890 Ft 690 Ft

Baglyok maxi cross bag 3inOne alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: