Ezúttal egy erdei témájú falvédőt készítettem, kedves állatkákkal. A képen látható darab már elkelt, de ha szeretnéd szívesen elkészít...

kézműves termék, készítette: ceros
rendelésre készül, elkészítési idő: ~21 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: pamutvászon, kordbársony, flíz
technika: patchwork, foltvarrás

Mesél az erdő falvédő

Mesél az erdő falvédő leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Ezúttal egy erdei témájú falvédőt készítettem, kedves állatkákkal.

A képen látható darab már elkelt, de ha szeretnéd szívesen elkészítem újra. Mérete 85x140 cm, a hátulján található rejtett bújtatóval lehet felakasztani. Anyaga 100% pamutvászon, a fatörzs pedig barna kordbársonyból készült. A színes előlap és az egyszínű hátlap között flíz bélés van, a rétegeket tűzéssel rögzítettem egymáshoz.

Az ár erre a méretre vonatkozik, de szívesen elkészítem más méretben, más színösszeállítással is, ebben az esetben az ár valamelyest változhat.

Mosógépben 30 fokon, kímélő programmal mosható, ha szükséges száradás után közepes hőfokon óvatosan vasalható.

Mesél az erdő falvédő jellemzői

kézműves termék, készítette: ceros
anyag/összetevő

színek

termékkód
3552609

feltöltve
2019. október 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mesél az erdő falvédő szállítása

Szállítás: a postai szállítás költsége a mindenkori postai díjszabás szerint alakul.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 505 Ft 1 670 Ft
Foxpost 800 Ft 900 Ft
Postai küldemény, postán maradó 1 320 Ft 1 475 Ft

Mesél az erdő falvédő alkotója: ceros

ceros
Üdvözöllek Álomországban!

Pár szó magamról:

Szeretek varrni
A varrás már gyerekkoromban is az egyik kedvenc időtöltésem volt; egyik első emlékem róla, hogy a konyhaszéken kuporogva a térdemre fektetett munkadarabot gondosan hozzávarrtam a nadrágomhoz...
A méterárukereskedések is mindig lenyűgöznek: a sokféle szín, minta, textúra mind rengeteg lehetőséget hordoz magában, az embernek egy idő után kavarog a feje a sok ötlettől.

Szeretek örömet szerezni
Bármilyen dolog elkészítésében az a legjobb, amikor arra gondolok, hogy fog neki örülni a másik.
A boltomban található dolgokat is ebben a szellemben készítem, fogadd te is szeretettel őket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: