Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Asztali fiókos komód

Asztali fiókos komód leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Párizs imádóknak szuper darab. Négy fiókja nagyon sok apróságot elnyel, tarthatod az íróasztalodon is akár. Nem foglal nagy helyet, mérete 26x26x13 cm, mégis remekül kihasználható. Ha magad is kreatívkodsz, a munkádhoz szükséges eszközöket is tarthatod benne.
Festettem, koptattam, transzfer technikával díszítettem, lakkoztam, sok törődést kapott, míg készen lett. Remélem, beleszeretsz te is. De ha más mintával szeretnéd, vagy más színben, csak szólj, egyeztetünk, és elkészítem számodra az ideális darabot.

Asztali fiókos komód jellemzői

kézműves termék, készítette: uvegmadar
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyag

termékkód
2652677

feltöltve
2018. január 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Asztali fiókos komód szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft

Asztali fiókos komód alkotója: uvegmadar

uvegmadar Szinte hihetetlen, hogy már 17 éve foglalkozom üvegfestéssel, 10 éve tiffanyzással, de számtalan kézműves technikát kipróbáltam már a patchworktől a dekupázsig. A legnagyobb szerelem a tiffanyzás, azon belül is a lámpakészítés. Semmihez sem hasonlítható érzés, amikor esetleg több heti munka után egyszer csak felkapcsolod az elkészült lámpát, és a színes üveg élettel tölti meg a helyiséget. És ezt a varázslatot én hoztam létre a két kezemmel! Amikor pedig azt látom, hogy a tárgyaim másoknak is tetszenek, az talán még ennél is jobb. Jelen lenni ismeretlen emberek otthonában a tárgyaimmal egészen misztikus érzés. Tiffany tárgyakat csak megrendelésre készítek annak érdekében, hogy a megrendelő legapróbb igényét is ki tudjam elégíteni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: