Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Cimkepárna - csajos

Cimkepárna - csajos leírása

Nem tudom, Te hogy vagy vele, de az én gyerekeimet minden babajátékon csak a cimke érdekelte. Ha cimkét szeretnének, hát cimkét kapnak :)
A cimkepárna egy babapárna-alvórongyi-játék egyben. Méretét és vastagságát tekintve egy babapárna (30x30x0,5cm), puha mint egy alvórongyi és elalvás előtt játszhat a cimkékkel a baba, tekergetheti, rágcsálhatja, zörgetheti. Apró mintái és élénk színei lekötik a baba figyelmét a csöpp kis unatkozóknak.

Egyik oldala finom pamutfrottír, másik oldala 100% pamutvászon. A cimkék vegyesen pamut ill. szaténszalagok.

Ajánlott: 6-24 hó közötti gyerekeknek.

A cimkék sokat bírnak, de mindent azért nem... kérlek időről időre ellenőrizd, hogy nem kezdi-e megadni magát a cimkeszalag a sok rágcsitól. Ha bármilyen sérülést észlelsz rajta, fő a biztonság, inkább vágd le!!

Cimkepárna - csajos jellemzői

kézműves termék, készítette: Bamboola

technika

termékkód
817108

feltöltve
2011. március 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Cimkepárna - csajos alkotója: Bamboola

Bamboola Jelenleg 3 kisgyerekkel vagyok itthon, így megrendeléseket nem tudok vállalni.

Időről időre azonban készül egy-egy babaság, amit mi alaposan tesztelünk, majd ha úgy érzem ti is használhatnátok és van egy kis időm, készítek egy-egy darabot eladásra is, ezek kerülnek fel a meskára. ;)

Sajnos azonban arra nincs most időm, hogy ugyanazt más színben-méretben készítsem el, megértéseteket köszönöm!