Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Zsálya - citrus deostift

Zsálya - citrus deostift leírása

késztermék, azonnal szállítható

Krémdezodor természetes összetevőkből, citromfű illattal.
Fontos hatóanyaga a zsálya illóolaj, amely pórusösszehúzó, csökkenti az izzadás mértékét, miközben szabadon hagyja a pórusokat, hagyja a bőrt lélegezni és megakadályozza a kellemetlen szagokért felelős baktériumok elszaporodását. Nem izzadás gátló, nem gátolja az izzadás fiziológiai folyamatát és a méreganyagok eltávozását a szervezetből.
A deo alapja kókusz olaj, amelynek gombaölő és antibakteriális hatása már régóta ismert. A kukorica keményítő a komfort érzetet növeli, így a dezodor használat után nem hagy zsíros érzetet a bőrön.
Nem színezi el a ruhát, nem vonja be fehér réteggel a bőrt!
Tiszta bőrre, vékony rétegben használjuk!

50 ml
Miskolcon személyes átvétel!

Zsálya - citrus deostift jellemzői

kézműves termék, készítette: NatuRea
késztermék, azonnal szállítható

színek

ajándék nekik

termékkód
3140452

feltöltve
2018. május 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Zsálya - citrus deostift szállítása

A szállítás költsége csak tájékoztató jellegű! A pontos postaköltséget válaszlevelem tartalmazza, mely az aktuális postai díjszabásnak megfelelően a küldemény súlya alapján történik.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 310 Ft 1 310 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 660 Ft 1 660 Ft
Postapont 1 090 Ft 1 090 Ft
Csomagautomata 890 Ft 890 Ft

Zsálya - citrus deostift alkotója: NatuRea

NatuRea Andreának hívnak, a Bükk lábánál, Miskolcon élek. Lélekgyógyász és életmód tréner vagyok. Végzek energetikai kezeléseket és előző élet terápiát is, de én csak segítőnek hívom magam.
Apai nagyanyámtól örököltem a gyógynövények ismeretét és szeretetét. Kb.10 évvel ezelőtt kezdtem el kozmetikumokkal, illóolajokkal foglalkozni. Lelkes környezet védő és gyógyszer ellenes vagyok!
Számomra nagyon fontos, hogy egy kozmetikum ne csak tetszetős és kellemesen illatos legyen, hanem testi-lelki bajokat is kezeljen. A termékeim 100%-ban organikusak, tehát nem tartalmaznak szintetikus összetevőket, ezekből is igyekszem a legjobb, lehetőleg bio minőséget beszerezni, pld. a kecsketej és házi kecsketejpor egyik kedves ismerősöm öko-bio gazdaságából származik.
Remélem, amikor kezedbe veszed a termékeimet ugyan azt a harmóniát és szeretetet fogod érezni, mint amilyennel én készítettem őket.

A megrendelt termékek Miskolcon előzetes egyeztetés alapján személyesen is átvehetők.
Július 1-től sajnos a méretei miatt levélszekrény útján nem kézbesíthető postai küldeményt a Posta kizárólag könyvelt küldeményként veszi fel. Tehát postázás esetén csak ajánlott küldeményként tudom feladni, melynek + költsége rendelésenként 250 Ft.

Postai díjak:

100 g-ig 445 Ft (kb. 1 db termék)
250 g-ig 485 Ft (kb. 2 db termék)
500 g-ig 675 Ft (kb. 6 db termék)

Végleges postaköltséget a rendelés utáni válasz levelem tartalmazza!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: