Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Parafa mintás, csíkos hátizsák és oldaltáska

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »
Parafa csíkos hátizsák és oldaltáska

Parafa csíkok rávarrásával készült ez a hátizsákként és oldaltáskaként is haszn...

Ára: 7 400.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Parafa mintás, csíkos hátizsák és oldaltáska leírása

Parafa mintás csíkok rávarrásával készült ez a hátizsákként és oldaltáskaként is használható táska a karabinert kell átcsatolni.l.Merevítő közbélést és flizt is használtam a jó tartásért.Vászon béléssel készült a tetején cipzárral.Állítható hosszúságú hevederrel.Elején cipzáros zsebbel.
Méretei:magassága:36 cm, szélessége 33 cm,a talpán 10 cm széles.

Parafa mintás, csíkos hátizsák és oldaltáska jellemzői

kézműves termék, készítette: Teafa

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3046273

feltöltve
2018. január 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Parafa mintás, csíkos hátizsák és oldaltáska szállítása

Amit ajánlott levélként súly alapján tudok feladni 2,4 cm -nél nem vastagabb neszesszer,telefontok egyéb apróság .A nagyobb méretű termékeket DPD-vel küldöm ami 3 kg-ig 990 ft házhoz szállítják.A termékekre garanciát vállalok!Ha bármi okból nem vagy megelégedve a vásárolt termékkel jelezd a kézhezvételtől számított 8 napon belül és visszatérítem az árát.A visszaküldés költsége a vásárlót terheli!A visszafizetés csak a hibátlan rendszeresen nem használt termék esetén lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft

Parafa mintás, csíkos hátizsák és oldaltáska alkotója: Teafa

Teafa Üdvözöllek látogató!

Szakképzett varrónő vagyok szeretek varrni a magam és remélem mások örömére is.Kerülj beljebb, nézz körül nálam .Bármi kérdésed,kérésed van írj nekem.Személyes átvétel Zamárdiban lehetséges munkanapon előre egyeztetett időpontban.
Legyen szép a napod!
Anikó

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek