Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Elegáns fekete - fehér gyöngyfűzött nyakék

Elegáns fekete - fehér gyöngyfűzött nyakék leírása

késztermék, azonnal szállítható

Elegáns, saját tervezésű, egyedi, különleges szín- és formavilágú, dekoratív gyöngyfűzött nyakék.

Fém elemet nem tartalmaz, ezért fémre érzékenyek is bátran viselhetik.

Hossza a központi elem csúcsáig: 2 x 23 cm
Központi elem méretei: 3,5 x 3,5 cm
Zárszerkezet: dekoratív gyöngykapocs

Felhasznált anyag:
- fekete cseh kásagyöngy
- fehér cseh kásagyöngy
- galambszürke cseh kásagyöngy

Technika: 3D Right Angle Weave (3D RAW)

A nyakékkel gazdagíthatod már meglévő ékszer-kollekciódat, de kitűnő ajándék lehet egy kedves ismerősöd, barátnőd részére is.

Tökéletes kiegészítője lehet egy alkalmi öltözéknek, de részét képezheti a mindennapok eleganciájának is.

Köszönöm a látogatást!

Elegáns fekete - fehér gyöngyfűzött nyakék jellemzői

kézműves termék, készítette: szikati
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

termékkód
3233168

feltöltve
2018. október 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Elegáns fekete - fehér gyöngyfűzött nyakék szállítása

A megvásárolt termékeket - biztonságos csomagolásban, ajánlott küldeményként, tértivevénnyel - postai úton juttatom el a megadott címre.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 0 Ft

Elegáns fekete - fehér gyöngyfűzött nyakék alkotója: szikati

szikati Kati vagyok, szeretettel üdvözöllek!

A kreatív tevékenységek mindig is vonzottak. Sok mindent kipróbáltam, de a gyöngyékszerek készítése a szenvedélyemmé vált. A különböző technikákat - az internet hazai és külföldi oldalait böngészve - autodidakta módon sajátítottam el, lépésről lépésre gazdagítva az ismereteimet.
Ritkán fűzök minta alapján, igyekszem a saját ötleteimet, elképzeléseimet megvalósítani.
Kedvenc technikám a RAW (Right Angle Weave), amely meglehetősen idő- és munkaigényes, de a variációs lehetőségek kimeríthetetlen tárházát biztosítja. Ékszereimet általában damillal készítem, amely rugalmas, de ugyanakkor rendkívül erős, és gyakorlatilag láthatatlan, nem befolyásolja a kompozíció színhatását.

Minden ékszeremet nagy örömmel és szeretettel készítem és kívánom, hogy vásárlóim is hasonló örömmel és szeretettel viseljék őket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: