Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Szivárvány Unikornis Ló jelmez Farsang Maszkabál

Szivárvány Unikornis Ló jelmez Farsang Maszkabál leírása

késztermék, azonnal szállítható

Polár anyagból gumis rögzítés ami állítható, haj mögé rejthető. Derék gumira fonalból lófarok .3-12 éves korig ajánlott 98-140 méretig .Bármilyen ruhához fel vehető kiegészítőnek és kész a farsangi jelmez ! Kézzel mosható.
Saját szabásminta alapján készült.
Kérdés szívesen válaszolok.
Személyesen is van mód az átvételre Budapest Népliget vagy futárral küldöm a választott terméket.

Szivárvány Unikornis Ló jelmez Farsang Maszkabál jellemzői

kézműves termék, készítette: adazsom
késztermék, azonnal szállítható
anyag

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3048993

feltöltve
2018. január 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szivárvány Unikornis Ló jelmez Farsang Maszkabál szállítása

Személyesen is van mód az átvételre Budapest Népliget buszpályaudvar vagy Újhartyán.
Csak Futárral küldöm a választott terméket.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft

Szivárvány Unikornis Ló jelmez Farsang Maszkabál alkotója: adazsom

adazsom Nagycsaládos anyukaként a gyermekeim adnak ihletet ötleteket mit volna jó meg valósítani. Varrás,hímzés,kötés,horgolás,gobelin és még sok minden érdekel.
Termékeimet Füst- és kisállatmentes, egészséges környezetben ,
gyerek biztosan készítem a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt .SZERETEM A HAGYOMÁNYOKAT ezért találsz valami régit bele csempészve az új dolgokba .sok ötletem van időm ahogy engedi meg valósítom és fel teszem gyere vissza hozzám ha tetszett valami.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: