Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Tavaszváró üveggyöngy karkötő

Tavaszváró üveggyöngy karkötő leírása

Kumihimo technikával készült üde, vidám karkötő. Közepén gekko gyöngyök vannak, amelyek színváltóak, ezért ahogy esik rájuk a fény, úgy mutatják más és más arcukat. A harsogóan fűzöld gyöngy pedig ragyogó keretbe foglalja a színpompás gekkókat.
Mérete 19 cm, de bármilyen csukló vastagságra megfelelő, hiszen lánchosszabbítóval láttam el.

Tavaszváró üveggyöngy karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: uvegmadar

jellemző

színek

ajándék nekik

termékkód
3050247

feltöltve
2018. február 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tavaszváró üveggyöngy karkötő szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 700 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft

Tavaszváró üveggyöngy karkötő alkotója: uvegmadar

uvegmadar Szinte hihetetlen, hogy már 17 éve foglalkozom üvegfestéssel, 10 éve tiffanyzással, de számtalan kézműves technikát kipróbáltam már a patchworktől a dekupázsig. A legnagyobb szerelem a tiffanyzás, azon belül is a lámpakészítés. Semmihez sem hasonlítható érzés, amikor esetleg több heti munka után egyszer csak felkapcsolod az elkészült lámpát, és a színes üveg élettel tölti meg a helyiséget. És ezt a varázslatot én hoztam létre a két kezemmel! Amikor pedig azt látom, hogy a tárgyaim másoknak is tetszenek, az talán még ennél is jobb. Jelen lenni ismeretlen emberek otthonában a tárgyaimmal egészen misztikus érzés. Tiffany tárgyakat csak megrendelésre készítek annak érdekében, hogy a megrendelő legapróbb igényét is ki tudjam elégíteni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: