Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Ünnepi, elegáns karkötő üveggyöngyből

Ünnepi, elegáns karkötő üveggyöngyből leírása

késztermék, azonnal szállítható

Kumihimo technikával, 8-as Miyuki gyöngyből készült karkötő, melyet Pip gyöngyökkel tettem különlegessé.
Teljes hossza 22 cm a lánchosszabbítóval együtt, amely lehetővé teszi, hogy úúgy szabályozd a karkötőd hosszát, ahogyan szereted. Ha szorosabbra kapcsolod, az is egy lehetőség, ha szélesebb a csuklód, arra is jó. Igény szerint nyakláncot is szívesen készítek hozzá.

Ünnepi, elegáns karkötő üveggyöngyből jellemzői

kézműves termék, készítette: uvegmadar
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

ajándék nekik

termékkód
3052977

feltöltve
2018. február 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Ünnepi, elegáns karkötő üveggyöngyből szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 650 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 750 Ft 750 Ft

Ünnepi, elegáns karkötő üveggyöngyből alkotója: uvegmadar

uvegmadar Szinte hihetetlen, hogy már 17 éve foglalkozom üvegfestéssel, 10 éve tiffanyzással, de számtalan kézműves technikát kipróbáltam már a patchworktől a dekupázsig. A legnagyobb szerelem a tiffanyzás, azon belül is a lámpakészítés. Semmihez sem hasonlítható érzés, amikor esetleg több heti munka után egyszer csak felkapcsolod az elkészült lámpát, és a színes üveg élettel tölti meg a helyiséget. És ezt a varázslatot én hoztam létre a két kezemmel! Amikor pedig azt látom, hogy a tárgyaim másoknak is tetszenek, az talán még ennél is jobb. Jelen lenni ismeretlen emberek otthonában a tárgyaimmal egészen misztikus érzés. Tiffany tárgyakat csak megrendelésre készítek annak érdekében, hogy a megrendelő legapróbb igényét is ki tudjam elégíteni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: