Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Házi Áldás - Házikó személyre szólóan

Házi Áldás - Házikó személyre szólóan leírása

A Házi Áldás a harmonikus otthonok belső falának díszítő eleme.

A házikó tetszés szerinti színben kérhető!
Ajtódíszként, kerti- vagy fali dekorációként is felfüggeszthető.

A feliratot egyedi kérés alapján készítem!!!

31 x 25 x 5,5 cm

Házi Áldás - Házikó személyre szólóan jellemzői

kézműves termék, készítette: ajulia

színek

termékkód
2666133

feltöltve
2018. február 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Házi Áldás - Házikó személyre szólóan alkotója: ajulia

ajulia Üdvözöllek boltomban.

Életem során folyamatosan a harmóniát keresem. Ezt szeretném megteremteni családunkban, otthonunkban, óvónőként a munkám során, és a házikóim megálmodásakor is. A kreativitás betölti az ünnep- és a hétköznapjaimat. Kedvenc színeim a kék a zölddel, a púder és az ekrü. Szeretem a természetességet, a természet pompázó árnyalatait.
Szívem csücske a zene és a fotózás. Szeretem pozitívan látni és láttatni a világot, megtalálni szépségeit a hit erején keresztül.

Gyermekkorom óta meghatározza életemet az alkotás öröme. Már pici lányként is vonzódtam a természetes anyagokhoz, különösen a fa szépsége ejtette rabul a szívem. Ezen túl rajongtam a színes kelmék különböző textúrái iránt. Tini lányként szabtam-varrtam, később óvónői diplomám mellé varrónői képesítést is szereztem. Családi vállalkozásunkban bútortervezéssel foglalkoztam, ezáltal közel kerültem a lakberendezés világához, tanultam és a képesítést is megszereztem.
A madarak iránti rajongásom vonzott a fa madárodúk- és etetők felé, egyedi madárházikókról álmodtam. Most ezt a szenvedélyemet élem az ajándékházikók készítésével.

Elsősorban természetes anyagokkal dolgozom. A fa illatának bűvöletében alkotok, ezért a fa az elsődleges alapanyag, szárított növényekkel és préselt virágokkal díszítek, előszeretettel használom a természet kincseit... egy parányi kagyló, különleges formájú termés, egy-egy színes madártoll adja az alkotásaim egyediségét. A dekorációban is törekszem a természetességre, és szívesen alkalmazok miniatűr kelléket is.

Úgy érzem, hogy mindig az aktuális alkotásom hoz lázba és az köti le minden gondolatomat, minden szabad percemet. Ugyanakkor úgy vagyok, mint anyaként a gyermekeimmel, óvónőként a csemetéimmel, mindegyik gyerkőcöt másért és másért szeretem. Hiszen a házikók köré más és más történetek szövődnek, híd lehetek az ajándékozó és az ajándékozott között, az alkotás öröme az ajándékozás szeretetével megsokszorozódik.

A házikó, mint forma, számomra szimbóluma az otthon melegének, az összetartozásnak, a meghitt együttlétnek. Mivel életemben a család a legfontosabb, ez ösztönöz az alkotásokban is.
A természet iránti szeretetemet is tovább adhatom ezáltal mások felé, remélhetőleg ösztönző hatással.