Vidám, nőies táska, válltáska - AKCIÓ

Halvány rózsaszín, divatos fazon, praktikus kivitelezés. Kifejezetten táskahorgolásra alkalmas trendi vastag fonalból készült, kényelme...

kézműves termék, készítette: floraldekor
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: fonal, fém
technika: horgolás

Vidám, nőies táska, válltáska - AKCIÓ

Vidám, nőies táska, válltáska - AKCIÓ leírása

Halvány rózsaszín, divatos fazon, praktikus kivitelezés.
Kifejezetten táskahorgolásra alkalmas trendi vastag fonalból készült, kényelmesen pakolható válltáska.
Alapja 23x10 cm, magassága 22 cm, a táska pántja fonal és lánc, mely összehúzza a táskát. Világos bélés került a táskába és egy patent zárja.

Talán sokaknak a horgolt táskákkal kapcsolatban az jut eszükbe, hogy inkább divatkiegészítők mint mindennapi viseletre szánt táskák. Pedig ez nem így van. A legjobb minőségű alapanyagokból készítem a táskákat, olyan vastag zsinórfonalból, mely kifejezetten alkalmas táskák készítésére, nagy népszerűségnek örvend a ma újra divatos xxl horgolást kedvelők körében.
Táskáim készítésénél törekszem arra, hogy ne csak mutatósak, hanem használhatóak is legyenek. Csak azok a táskafazonok kerülnek eladó sorba, amiket magam is használok és meggyőződtem róla, hogy strapabíróak, praktikusak.

Vidám, nőies táska, válltáska - AKCIÓ jellemzői

kézműves termék, készítette: floraldekor
anyag

technika

színek

termékkód
3301241

feltöltve
2018. december 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vidám, nőies táska, válltáska - AKCIÓ szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 350 Ft 1 350 Ft
Postán maradó előre utalással 990 Ft 990 Ft

Vidám, nőies táska, válltáska - AKCIÓ alkotója: floraldekor

floraldekor
Fonal és fa bűvöletében. Termékeimet fából, fonalból és ezek kombinációjából készítem. Gravírozott fa termékek kérhetőek névre szólóan. Horgolt kiegészítőimet több színben is el tudom készíteni, ha fazon megtetszett, de más a színvilágod.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: