Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Tavasz - szövet hímzett neszesszer, pénztárca

Tavasz - szövet hímzett neszesszer, pénztárca leírása

késztermék, azonnal szállítható

Virágos tarsolyok - KÉSZLETEN!

Használhatod pénztárcának, vagy a pipere szereidnek, vagy más apróságok számára. Egy jó kis tarsoly mindig jól jön, melybe rendezhetjük az apróságainkat :)

Virágzó fa motívumát kézzel hímeztem. Alapja magas minőségű, világosszürke és fekete színű olasz szövet, melyet, vlies lappal is béleltem, bélése apró rózsa, pachwork mintás kék/rózsaszín/fehér 100% pamutvászon. Cipzárral záródik.

Mérete:
- magasság 10 cm,
- szélesség 13-18 cm
- talpmélysége 4 cm.

HandMade by Anne

További alkotásaim: http://www.meska.hu/Shop/index/11325

Tavasz - szövet hímzett neszesszer, pénztárca jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
Saját szabásminta alapján készült

technika

termékkód
2427115

feltöltve
2018. február 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tavasz - szövet hímzett neszesszer, pénztárca szállítása

Kedves Vásárló!

A megvásárolt termékeket a lehető legrövidebb időn belül postára adom, így néhány napon belül kézhez kapod. A fizetéshez szükséges adatokat a Meska vásárlás-visszaigazolását követően közvetlenül e-mail címedre küldöm meg, ekkor tudjuk a további adatokat is pontosítani. Személyes átvételt jelenleg sajnos nem tudok vállalni.

A boltomban látható alkotások legtöbbje készleten van, azokat rögtön tudom postázni, ha meghatározott alkalomra szeretnél vásárolni, ezért nem tudsz a készítésre várni, a kész alkotásim között válogass, melyet a mellékelt linken találsz: http://www.meska.hu/Shop/index/11325?order=keszleten

Megtetszett valami az eladott alkotásaim közül, de nem találod a késztermékek, vagy rendelhető termékek között - Ebben az esetben üzenetben keress és elkészítem számodra.

Rendelhető termékek esetén kérlek vedd figyelembe, hogy termékeim, aprólékos, időigényes kidolgozással készülnek, ezért esetenként 1-3 hetet várni kell míg elkészülnek, rendelés előtt érdeklődj üzenetben aktuális időpontról.

A Magyar Posta szolgáltatásainak igénybevételével tudom továbbítani a termékeket, melynek jelenlegi kedvezményes díjairól az alábbiakban tájékozódhatsz.

- MPL Posta Csomagautomata esetében a szállítást az alábbi linken található címekre tudom küldeni:
https://www.posta.hu/static/internet/download/PASZF_KI15_Csomagautomatak.pdf

Termékeimre jogszabálynak megfelelő garanciát vállalok.

Folyamatosan igénybe vehető kedvezmények:
- Érdemes egyszerre több terméket vásárolni, mert ha vásárlásod összértéke a 20 000 Ft-ot eléri a postaköltséget én állom, bármely szállítási mód választása esetében.
- Boltomban kedvező szállítási díjjal vásárolhatsz minden 2000 Ft-ot meghaladó értékű termék vásárlása esetén 2 vagy több termék együttes vásárlása esetén további kedvezménnyel csökkentett szállítási díjjal számolok.
Anne

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény utánvéttel 1 500 Ft 1 500 Ft
MPL posta csomagautomata 590 Ft 390 Ft
MPL postacsomag PostaPont, MOL, COOP Pont 690 Ft 490 Ft
Ajánlott küldemény Postán Maradó 550 Ft 350 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 890 Ft 690 Ft

Tavasz - szövet hímzett neszesszer, pénztárca alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: