Rózsaszín-fehér kockás, loknis nyári szoknya

Fehér alapon rózsaszín és ezüst színű kockás anyagból készült ez az igazi nyári, könnyű szoknya. Oldalában rejtett húzózár van. Jó ke...

kézműves termék, készítette: babujka
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamutvászon, rejtett húzózár, ragasztós vliselin
technika: varrás

Rózsaszín-fehér kockás, loknis nyári szoknya

Rózsaszín-fehér kockás, loknis nyári szoknya leírása

Fehér alapon rózsaszín és ezüst színű kockás anyagból készült ez az igazi nyári, könnyű szoknya. Oldalában rejtett húzózár van.

Jó kedvre derítenek vidám színei, és minden lépésnél kacéran libben a térdig érő szoknya extra bősége.

Játékos ráadás a varrásba fogott, lazán megcsomózható kendő.

Jól kihasználható, vidám szoknya. Ráadásképpen a maradék anyagából készített, csuklón körbetekerhető "karkötőt" adok ajándékba, melyet a szoknya színeivel harmonizáló felvarrt kövek díszítenek.

Méretei:
dereka: 77 cm,
hossza: 60 cm.

Ha teszik a szoknya, de nem jó a méret, egyet még el tudok készíteni egyedi igényeid szerint.

Köszönöm, hogy benéztél boltomba!

Rózsaszín-fehér kockás, loknis nyári szoknya jellemzői

kézműves termék, készítette: babujka

technika

termékkód
3550770

feltöltve
2019. október 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rózsaszín-fehér kockás, loknis nyári szoknya szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft
Személyes átvétel Sátoraljaújhelyen és Miskolcon lehetséges 0 Ft 0 Ft

Rózsaszín-fehér kockás, loknis nyári szoknya alkotója: babujka

babujka
Üdvözöllek!

Kelet-Magyarország egyik kisvárosában, Sátoraljaújhelyben élek férjemmel, és három fiúgyermekemmel.
Fontosak számunkra a hagyományok, emellett érdekelnek az újdonságok is, szeretek kipróbálni, amit csak lehet.
Boltomban szeretnék bemutatni mindenféle, általam ismert és alkalmazott technikával készült terméket. A varrást Édesanyámtól tanultam, aki szakoktató volt aktív éveiben. A régi iskola hagyományait követem, az általam készített termékek eldolgozása, kidolgozása a legnagyobb figyelemmel történik. Csak olyan terméket kínálok eladásra, amit én magam is viselnék.
A fotókon én mutatom be a termékeket, és fiam vagy férjem fotóz, de mivel én nem vagyok modell, a fiam, illetve a férjem pedig nem fotós, lehet, a képek hagynak maguk után kívánnivalót.

Termékeimhez az anyagot lakóhelyemtől 80 km-re szerzem be, egy olyan üzletben, ahol mindig van akciós szövet. Ezért van,hogy áraimat úgy tudom meghatározni, hogy sokak számára elérhetők legyenek a ruhák, szoknyák. Fontos számomra, hogy a nők nőiesen öltözzenek, persze nekem is van farmerem, de ha tehetem, szoknyát vagy ruhát viselek.

Nézz szét boltomban, és ha megtetszik valami írj bátran üzenetet, amiben tudok, segítek.
Ha valamelyik ruhanemű megtetszik, de nem pontosan a Te méreted, küldj üzenetet, ha van még abból az anyagból, szívesen megvarrom a Te méreteidre. Illetve ha apró módosítást szeretnél, azt is megcsinálom.

Kisebb igazításokat, a megvásárolt terméken, külön díj nélkül is elvégzek, elvégre csak nagyon kevesen rendelkeznek az átlag alkattal. Például én sem.

Hasznos információ: Termékeim mellett különféle postázási díj szerepel. Sajnos a posta nemrégiben módosította, hogy mekkora boríték adható fel még ajánlott, stb levélként. Mivel az általam készített ruhák sajnos nem férnek bele egy A4 méretű borítékba, ezért már csak csomagként veszi fel a posta. Sajnos emiatt voltam kénytelen a postázási díjat módosítani. A több anyagból, illetve bélelve, stb. készült ruháknál pedig a súly miatt kicsivel még több lett beállítva.
Innentől kezdve érdemes megfontolni a webox-os szállítást, szerintem, akinek van a közelében ilyen automata, jobban jár ezzel.

Köszönöm, hogy ismerkedtél velem, és termékeimmel.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: