Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Gorjuss babás, irattartó pénztárca + rekesszel

Gorjuss babás, irattartó pénztárca + rekesszel leírása

késztermék, azonnal szállítható

Prémium minőségű, amerikai designer textilből készítettem ezt az irattartó pénztárcát. Belsejébe vetex bélést vasaltam, majd hozzá illő textillel béleltem. Belül egy + zseb található az aprónak, vagy a kártyáidnak. A cipzárt különleges varrással rögzítettem.

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL: Budapesten a II. és XII. kerületben van lehetőség egy előre megbeszélt időpontban.

MŰHELY: Kisállat és dohánymentes műhelyben készül gondosan elkészítve, minden egyes darab. A fotó a megvásárolandó pénztárcát mutatja.

TISZTÍTÁS: A termékeim tisztítása kézmeleg vízben lehetséges. Kérlek ne tedd őket szárítógépbe.

POSTÁZÁS: Termékeimet gondosan becsomagolva küldöm, hogy az időjárás se tudjon kárt tenni benne. Csak ajánlott, nyomonkövethető csomagot küldök, ami biztosan megérkezik hozzád.

TERMÉKEIMET AJÁNLOM:
születésnapra
névnapra
ünnepekre:
Valentin napra
Nőnapra
Húsvétra
Anyák napjára
Gyerek napra
Pedagógus napra
Karácsonyra
házassági évfordulóra
vagy csak úgy magadnak, mert megérdemled!

Köszönöm, hogy itt voltál, várlak máskor is, szeretettel!

Gorjuss babás, irattartó pénztárca + rekesszel jellemzői

kézműves termék, készítette: Mesedoboz
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3059240

feltöltve
2018. február 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gorjuss babás, irattartó pénztárca + rekesszel szállítása

✿*´¨)*
¸.•*¸.• ✿´¨).• ✿¨)
(¸.•´*(¸.•´*(.¸. •*- Kedves Vásárló!

VÁSÁRLÁS ESETÉN KÉRLEK VEDD FIGYELEMBE, HOGY FEBRUÁR 17- TŐL MÁRCIUS 3-IG SZABADSÁGRA MEGYEK. A LEGHAMARABBI POSTÁZÁS MÁRCIUS 4-ÉN LEHETSÉGES, KÖZPONTI POSTÁRÓL. AMENNYIBEN SÜRGŐS A CSOMAG, KÉRLEK KÉRD ELSŐBBSÉGIVEL, EZ +35 FT, ÍGY 1 MUNKANAP ALATT MEGÉRKEZIK MAJD HOZZÁD. KÉRLEK HA ÍGY SZERETNÉD, JELEZD NEKEM A VÁSÁRLÁSNÁL A MEGJEGYZÉS ROVATBAN! Előre is köszönöm!

Vásárlás után igyekszem a leghamarabb postára adni a termékeket. Amint beérkezik a termék ára a postaköltséggel, küldöm a csomagot a megadott címre. A postaköltség tájékoztató jellegű, ha kisebb cipzáros pénztárcáról vagy zsebkendőtartóról, kulcstartóról van szó az ajánlott feladás 440 Ft, ha nagyobb neszesszer vagy könyv a kiválasztott termék, úgy 565 Ft az ajánlott postaköltség.

Mindig az aktuális díjakon küldöm a csomagot, Táska vásárlásánál a FOXPOST (699,-Ft) csomagautomatáit ajánlom, amik remekül működnek amennyiben van a közeledben ilyen csomagátvevő pont.
Személyes átadás Budapesten a II. és XII. kerületben lehetséges egy előre egyeztetett időpontban.
KÖSZÖNÖM SZÉPEM A BIZALMAT!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 440 Ft 565 Ft
FOXPOST csomagautomata 690 Ft 690 Ft

Gorjuss babás, irattartó pénztárca + rekesszel alkotója: Mesedoboz

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: