Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Pöttyös maci kulcstartó

Pöttyös maci kulcstartó leírása

késztermék, azonnal szállítható

Uhu új barátja egy pöttyös mackó (vannak helyek, ahol semmi sem lehetetlen!), őt ábrázolja ez a pillekönnyű kulcstartó.

A maci mérete kb. 5,5x8,5 cm. Az anyaga barna alapon fehér pöttyös pamutvászon, kézzel varrtam össze a testét alkotó párnácskát, s könnyű, szintetikus vatelinnel tömtem ki. A szeme gyöngyházfényű szürkésfehér gomb. A száját és az orrát cérnával, illetve fonallal hímeztem. A kulcskarika 2,5 cm átmérőjű, szaténszalaggal rögzítettem. (A kulcs csak illusztráció.)

A személyes átvétel Budapesten megoldható az Örs vezér terén vagy a Köki Terminálban, esetleg a 2-es metró vonalán tetszőlegesen megbeszélt helyen.

Uhut és barátait bélelt borítékban, ajánlva postázom, melynek ára: 500 Ft.

Ha legalább két terméket rendelsz a boltomból, a postaköltséget átvállalom!

Köszönöm, hogy benéztél Uhuhoz és barátaihoz! :)

Pöttyös maci kulcstartó jellemzői

kézműves termék, készítette: uhuesbaratai
késztermék, azonnal szállítható

technika

termékkód
3254828

feltöltve
2018. október 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pöttyös maci kulcstartó szállítása

FÜLGARANCIA minden termékre.
Ha a kulcstartód akasztója elrongyolódik vagy elszakad, esetleg az Uhud bojt füle kioldódik és kócos lesz a vásárlástól számított egy éven belül, bátran küldd vissza nekem, díjmentesen megjavítom és postázom a címedre!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 0 Ft

Pöttyös maci kulcstartó alkotója: uhuesbaratai

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: