Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Kétoldalra nyíló, nem rózsaszín egyedi, kézműves babakönyv, baba fotóalbum babanapló vászon borítóval kislányoknak

Kétoldalra nyíló, nem rózsaszín egyedi, kézműves babakönyv, baba fotóalbum babanapló vászon borítóval kislányoknak leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~21 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Nagyon aranyos kétoldalra nyíló babakönyvet készítettem, melyben megőrizheted gyermeked legszebb pillanatairól készült fotóidat, emlékeidet, élményeidet írott és képi formában is.

A babakönyv keménytáblás borítója 3 mm vastag finn falemezből készült, melyet puha. vastag bélésanyaggal és kislány mintás amerikai vászonanyaggal fedtem. A belsejében a három oldalon fel- lenyíló extra oldalakat, mini fotóalbumokat, zsebeket, borítékokat helyeztem el a fotóknak és a jegyzetkártyáknak, számos jegzetkártyával együtt.

Készítettem egy vászon varrott zsebet is a baba kórházi és egyéb ereklyéinek.

A különböző méretű fotóalbumoknak köszönhetően számos fotó helyezhető el az albumban. A fotóalbumok egyes oldalait fehéren hagytam jegyzetelés számára,

A fotóalbum széles, vanília színű selyemszalaggal köthető össze.

Alapszíne nem a rózsaszín, azoknak az anyukáknak készült, akik jobban szeretik a semlegesebb színeket: beiget, barnát, sárgát, zöldet.

Az album a baba nevével, személyes adataival személyesebbé tehető.

Az album mérete:

28 cm x 21 cm

Kétoldalra nyíló, nem rózsaszín egyedi, kézműves babakönyv, baba fotóalbum babanapló vászon borítóval kislányoknak jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts
rendelésre készül, elkészítési idő: ~21 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

színek

ajándék nekik

termékkód
3170684

feltöltve
2018. július 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kétoldalra nyíló, nem rózsaszín egyedi, kézműves babakönyv, baba fotóalbum babanapló vászon borítóval kislányoknak szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 000 Ft 3 600 Ft

Kétoldalra nyíló, nem rózsaszín egyedi, kézműves babakönyv, baba fotóalbum babanapló vászon borítóval kislányoknak alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: