Fülbevaló zebrafából - egyedi, finom kidolgozású kézműves termék

"A FA AZ EMBERI ÉRINTÉSTŐL CSAK NEMESEBB LESZ" Hamarabb viseltünk ékszert, mint ruhát, mondják a régészek. Erre rengeteg bizonyítékot ...

kézműves termék, készítette: faesztergalo
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fa , fém
technika: ékszerkészítés, famegmunkálás

Fülbevaló zebrafából - egyedi, finom kidolgozású kézműves termék

Fülbevaló zebrafából - egyedi, finom kidolgozású kézműves termék leírása

"A FA AZ EMBERI ÉRINTÉSTŐL CSAK NEMESEBB LESZ"

Hamarabb viseltünk ékszert, mint ruhát, mondják a régészek. Erre rengeteg bizonyítékot találni. Így már évezredek óta tudjuk, hogy a női szépség kiemeléséhez hozzátartozik a fülbevaló viselése is.

Ezért az ékszer része a mindennapok viseletének. Formája, stílusa, felhasznált anyagai megmutatják viselőjük hangulatát, lelkivilágát.

Fülbevalót sokan, sok féle anyagból készítenek. Közöttük helye van a fából készülteknek is.

A fülbevalók készítésére különleges, egzotikus fákat használok. Ezek a fák sok ezer km-t tettek meg azért, hogy a kezeim által formálódva, a Te szépségedet szolgálják.

Milyen ez a fülbevaló? Finom kidolgozású, selymesen csillogó, könnyű, játékos, mégis nőies.
Már az első pillantásra megmutatja használójának finomságát, igényességét.

átmérője: 42-43mm súlya: 1-1,5g

A fa erezetének köszönhetően, minden fülbevalópár különbözik egymástól. Ezért a küldött fülbevaló mintázata kis mértékben eltérhet a feltöltött képhez képest.

Kérheted vízszintes vagy függőleges erezettel is.

Fülbevaló zebrafából - egyedi, finom kidolgozású kézműves termék jellemzői

kézműves termék, készítette: faesztergalo
anyag/összetevő

színek

termékkód
3560390

feltöltve
2019. október 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fülbevaló zebrafából - egyedi, finom kidolgozású kézműves termék szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 450 Ft 450 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Fülbevaló zebrafából - egyedi, finom kidolgozású kézműves termék alkotója: faesztergalo

faesztergalo Meska interjú az alkotóval »

Szeretettel Köszöntelek!

A nevem Kovács Zsolt és a jobbik énemet a faesztergálással valósítom meg.

2009-ben kezdődött. Szinte villámcsapásként ért, amikor megláttam egy gyönyörű, fából esztergált tálat. Ekkor értettem meg, hogy a Fa ezernyi csodát rejt, de csak az őt szerető és tisztelő embernek mutatja meg magát.

Azóta autodidakta módon próbálom e gyönyörű mesterség fogásait elsajátítani.

\"A fa az emberi érintéstől csak nemesebb lesz\"

Ezek Szentkereszti István fafaragó szavai, melyek mélyen megérintettek.

A Fa, míg él, szolgálja az embert. Ha kivágása után egy mesterember kezébe kerül, akkor folytatja ezt a szolgálatot még hosszú évtizedeken keresztül.

Arra törekszem hogy munkáimban a szépség és a funkció
talákozzon egymással.

Munkáimat látva, talán elcsodálkozol azon, hogy az a fa amit más csak tűzrevalónak tart, az nálam új életre kel.

Egy (vagy több) repedés, hasadás, korhadás nekem felkelti a figyelmemet. Arra törekszem, hogy ezt a \"hátrányt\" munkáimban előnnyé kovácsoljam.

Így készítek valóban egyedi ttárgyakat.

Hogy miért is csinálom?

Azt szeretném, hogy minden alkalommal, ha ránéz vagy megérinti valaki az általam készített tárgyakat, jóleső érzés töltse el!

Az én utam talán az, hogy kibontsam a fában rejlő szépséget oly módon, hogy azzal örömet szerezzek az embereknek.

Érezd jól magad nálam! Bízom benne, hogy Te is megtalálod itt azt a tárgyat ami neked, vagy valamely szerettednek majd örömet okoz.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: