Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Húsvéti díszek - Kiscsirke szett 3 db-os

Húsvéti díszek - Kiscsirke szett 3 db-os leírása

Gyapjúfilcből készítettem,kézihímzéssel,ezeket a szépséges díszeket,amelyek ajándék kísérőnek is nagyon szépek.

Magasságuk 8 cm,a szalag 10 cm.

Ha más darabszámot szeretnél,megbeszéljük,akkor az ár változik.

A 2. kép illusztráció

Húsvéti díszek - Kiscsirke szett 3 db-os jellemzői

kézműves termék, készítette: Duzsu2
anyag

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3090251

feltöltve
2018. március 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Húsvéti díszek - Kiscsirke szett 3 db-os szállítása

A szállitási költség megadása csak tájékoztató jellegű vevővel az utalás előtt egyeztetek a szállítás számára LEGkedvezőbb módjáról,a 2017.évi postai szállítási költségek változása miatt.

Sajnos az előforduló rossz tapasztalatok miatt vagyok kénytelen leírni a következőt!!
Ha a vásárlás után 5 napon belül nem kapok átutalást,vagy nem rendezzük személyesen a fizetést,TÖRLÖM az adás-vételt!!!!

A terméket az átutalás megérkezését követően a lehető leghamarabb postázom.

Utánvéttel nem küldök csomagot.

Személyes átvétel Érden.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft
Postánmaradó előreutalással 500 Ft 500 Ft

Húsvéti díszek - Kiscsirke szett 3 db-os alkotója: Duzsu2

Duzsu2 Gyermekkoromtól szeretek "valamit" kézimunkázni.
Emlékszem,hogy kb. 12 éves koromban annyira megakartam tanulni kötni - balkezes vagyok - hogy,inkább megtanultam jobb kézzel a kötést anyukámtól,csakhogy sálat tudjak készíteni magamnak.
Minden érdekelt,horgolás,kötés,varrás.A lányomnak sok gyermekruhát készítettem.és persze magamnak is és a páromnak is készítettem ruhákat,pólokat,kötött pulóvereket stb.

Az utóbbi időben pedig táskákat,kiegészítőket,lakástextilt varrok.
Szeretem kitalálni,kiszabni,megvarni...és persze az a legnagyobb öröm,ha ezek a dolgok másoknak is tetszenek,és meg is vásárolják.
A Meska boltomat tavaly nyitottam meg,amelybe,várok szerettel minden kedves érdeklődőt,és vásárlót.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek