Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu
Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu
Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu
Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu
Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu
Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu
Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu Legszebb  - válltáska  -  - Meska.hu
Fekete textilbőrt nagyon szép, elegáns, fekete-fehér viragmintas pamutvászon anyaggal kombináltam, amit farkasfoggal díszítettem. Igazi jó nagy pakolós táska. A táska vatelinnel bélelt. Belül 3 rekeszes zsebet találsz. Bélése szurke-fekete-feher pamutvászon. Mágnespatenttal záródik. Vállpántja állítható hevederpánt. Méretei: Szélessége alul: 34 cm Szájánál: 29 cm Magassága: 33 cm
Összetevők

textil, mágnespatent, farkasfog , textilbőr , pamutvászon, hevederpánt, fém szabályzó


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

varrás


Jellemző
elegáns, minőségi, különleges, vatelin, virág, rózsa, fehér

Színek

beige, fekete, mintás


Termékkód

3068918


Eladó

Fábián Lászlóné, 5350 Tiszafüred, Húszöles út 75.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
950 Ft 1 400 Ft

Készítette

Róla mondták

“Csak álmodtam róla, hogy milyen lesz ez a kistáska. Várakozásaimat is felülmúlta, amikor kibontottam és megláttam. Ajándék lett névnapomra, amibe még egy kis ajándék került. Ezer köszönet, hogy ilyenben pompázhatok nap, mint nap!”

Esthi Esthi

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.