Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Rona a róka lány

Rona a róka lány leírása

Ez a baba a beöltözött babák sorozatom 2. darabja becses nevén Rona a róka lány. Rona rajong a rókákért olyannyira, hogy saját rókás pulcsit is varratott magának.
Teste puha jersey anyagból készült amit poliészter tömőanyaggal tömtem ki. Ezután vajszínű kötött anyagból elkészíttettem a pulcsiját amit egy kis filcrókával díszítettem. A nadrágja farmer hatású pamutvászonból készült. A fejére csodaszép, rókavörös szintetikus babahajat varrtam, amit kettéválasztottam és két hosszú fonatot készítettem belőle. Rona a hajában rókafülekkel díszített virágos hajpántot visel. A szeme és az arcán a pír akril festékkel készültek. A cipőcskéje előre gyártott babacipő.
Rona magassága: 22 cm

Figyelem! Ez a baba az apró részek miatt nem ajánlott 3 éves kor alatti gyermekeknek.

Személyes átvételre Orosházán van lehetőség.

Rona a róka lány jellemzői

kézműves termék, készítette: Levendulamano

termékkód
3072076

feltöltve
2018. február 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rona a róka lány szállítása

Azokat a termékeinket, amelyek nem férnek bele borítékba, postán maradó ajánlott küldeményként adjuk fel. 1-3 munkanap alatt ér oda a postára, a posta erről nem küld értesítést, a vevőnek kell érdeklődni, hogy megérkezett-e a küldemény.
Csak a csomagként feladott termékeket szállítja a posta házhoz.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 860 Ft 1 200 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 030 Ft 1 455 Ft

Rona a róka lány alkotója: Levendulamano

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek