Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Elina az egyszarvú lány

Elina az egyszarvú lány leírása

Ez a baba a beöltözött babák sorozatom 1. darabja becses nevén Elina az egyszarvú lány. Elina rajong az unikornisokért olyannyira, hogy mindig kedvenc egyszarvú szarvval és fülekkel ellátott hajpántját viseli.
Teste puha jersey anyagból készült amit poliészter tömőanyaggal tömtem ki. Ezután fehér színű póló anyagból elkészíttettem a felsőjét ami fölé hogy meg ne fázzon kicsi polár anyaggal bélelt farmerkabátot varrtam. A szoknyája több színű és több rétegben felrakott tüllből készült A fejére csodaszép, dús, szőke szintetikus babahajat varrtam. A szeme és az arcán a pír akril festékkel készültek. A cipőcskéje előre gyártott babacipő.
Elina magassága: 22 cm

Figyelem! Ez a baba az apró részek miatt nem ajánlott 3 éves kor alatti gyermekeknek.

Személyes átvételre Orosházán van lehetőség.

Elina az egyszarvú lány jellemzői

kézműves termék, készítette: Levendulamano

termékkód
3072081

feltöltve
2018. február 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Elina az egyszarvú lány szállítása

Azokat a termékeinket, amelyek nem férnek bele borítékba, postán maradó ajánlott küldeményként adjuk fel. 1-3 munkanap alatt ér oda a postára, a posta erről nem küld értesítést, a vevőnek kell érdeklődni, hogy megérkezett-e a küldemény.
Csak a csomagként feladott termékeket szállítja a posta házhoz.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 575 Ft 795 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 680 Ft 955 Ft

Elina az egyszarvú lány alkotója: Levendulamano

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: