Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Édes otthon... II.

Édes otthon... II. leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Kedves, kis ajtótáblácska... Üdvözli... az ajtónkon kopogtatókat is... A táblácskához vékony rézlánc is tartozik,de szalaggal, ill. kétoldalú ragasztócsíkkal kérhető, amivel rögzíteni lehet...
Mérete: 14x20 cm

Édes otthon... II. jellemzői

kézműves termék, készítette: nyilike
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

színek

termékkód
3185205

feltöltve
2018. augusztus 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Édes otthon... II. szállítása

A megvásárolt portékák gondosan becsomagolva kerülnek postázásra, ill. átadásra. Ha bármilyen probléma merülne fel, kérlek keress meg és én mindenképp kijavítom a hibát, vagy korrigálom a tévedést.

A postaköltségek csak általánosak, a pontos összegekért kérlek, hogy egyeztessünk...

Köszönöm...

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft

Édes otthon... II. alkotója: nyilike

nyilike Hiszem, hogy a szép... nem csak "legelteti a szemet", de melengeti a lelket is... legyen az gondolat, szó, tett, mozdulat, vagy tárgy... A boltocskámban olyan dísztárgyakat szeretnék mások számára kínálni..., amik nem csak praktikusak, hanem szemet gyönyörködtetőek is, és fordítva... :)
Óvónéni vagyok... és kutatója, művelője a régi és új kézműves technikáknak... S bár mindegyiket nagyon szeretem /nemezelés, batikolás, gyöngyözés, stb./... a decoupage technikában lelem talán a legnagyobb örömöm...Bízom benne, hogy amíg engem a készítés boldogít... addig másokat az elkészült "alkotások"... :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: