Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Vadrózsák - lámpagyöngy nyaklánc fluorittal és zöld türkizzel, extravagáns nyaklánc, virágmintás romantikus nyaklánc,

Vadrózsák - lámpagyöngy nyaklánc fluorittal és zöld türkizzel, extravagáns nyaklánc, virágmintás romantikus nyaklánc, leírása

késztermék, azonnal szállítható

A nyaklánc nagyméretű virágmintás lámpagyöngyeit magam olvasztottam gázláng fölött muranoi üvegrúdból. Óriási rusztikus fluorit rögökkel és zöld türkiz ásványokkal társítottam őket.

A lámpagyöngyök mérete 1,5-1,6 cm, a nyaklánc hossza 44,5 cm.

Vadrózsák - lámpagyöngy nyaklánc fluorittal és zöld türkizzel, extravagáns nyaklánc, virágmintás romantikus nyaklánc, jellemzői

kézműves termék, készítette: marianne
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
lámpagyöngyök

termékkód
3164105

feltöltve
2018. július 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vadrózsák - lámpagyöngy nyaklánc fluorittal és zöld türkizzel, extravagáns nyaklánc, virágmintás romantikus nyaklánc, szállítása

A lámpagyöngy ékszerek normál viselet mellett nem sérülnek, de kérlek vízben, uszodában ne viseld őket.
Egy kedves ismerősöm évek óta "teszteli" őket fegyveres haditornán: a gyöngyök sértetlenül "tűrik a kiképzést" :)
Ha mégis gond merülne fel velük kapcsolatban, jelezd légyszi - orvosoljuk.

Személyes átvétel: - Budapesten, a XVI. kerületben, a Sashalmi HÉV megállójánál oldható meg

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 460 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 520 Ft 0 Ft

Vadrózsák - lámpagyöngy nyaklánc fluorittal és zöld türkizzel, extravagáns nyaklánc, virágmintás romantikus nyaklánc, alkotója: marianne

marianne Szia Kedves Látogató!

Boltomban muranoi üvegrúdból, (gázláng fölött) saját kezűleg olvasztott gyöngyeimből (lámpagyöngy) készült ékszereimet találod - amelyekből csak egyet készítek.

- ha valamelyikhez hasonlót szeretnél, örömmel állok rendelkezésedre :)

- az ékszert szívesen méretedre igazítom :)
- visszatérő vásárlóimnak 10% kedvezmény jár :)
- ha boltomban egynél több terméket vásárolsz, a postaköltséget én fizetem :)

POSTÁZÁS:
- a terméket mindig ajánlottan, buborékos borítékban küldöm
Személyes átvétel: - Budapesten, a XVI. kerületben

Kellemes nézelődést kívánok!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: