Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Hanna - 3 soros chainmaille nyaklánc kék üveggyöngyökkel

Hanna - 3 soros chainmaille nyaklánc kék üveggyöngyökkel leírása

késztermék, azonnal szállítható

Fekete bevonatos nikkelmentes karikák összefűzésével (chainmaille technikával) készítettem, és kétféle kék üveggyönggyel díszítettem a nyakláncot.

Az ékszer hossza 44 cm, kérésre lánchosszabbítóval bővíthető, illetve pár centit el is tudok belőle venni.

Hozzá illő karkötőt itt találhatsz:

https://www.meska.hu/t1936877-hanna-karkoto

Hozzá illő fülbevalót pedig itt:

https://www.meska.hu/t1936886-hanna-fulbevalo

A nyaklánc és karkötő együttes megvásárlásakor a fülbevalót ajándékba adom (nem kell a kosárba tenni a fülbevalót)

Hanna - 3 soros chainmaille nyaklánc kék üveggyöngyökkel jellemzői

kézműves termék, készítette: BellaArt
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

termékkód
3263792

feltöltve
2018. november 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hanna - 3 soros chainmaille nyaklánc kék üveggyöngyökkel szállítása

Szállítás:
buborékfóliás borítékban, ajánlottan küldöm a vásárolt terméket. Személyes átvételre a Budapest X. kerületben van lehetőség, a vásárlást követően e-mailben egyeztetünk.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 450 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Hanna - 3 soros chainmaille nyaklánc kék üveggyöngyökkel alkotója: BellaArt

BellaArt Üdvözöllek az oldalamon!

Horváth Izabella vagyok, Budapesten élek párommal és a kis kedvencünkkel egy afrikai fehérhasú törpesünivel.

Gyerekkoromban a gyöngyfűzés és a csomózott karkötő készítés kötött le.
A drótékszer készítés régi vágyam volt, de csak 2015 óta, hogy intenzíven foglalkozom vele.
Szeretek új dolgokat tanulni és kipróbálni. Ékszereimet vörös- és sárgaréz, bevonatos réz, és rozsdamentes acél drótokból készítem, ásványokkal és gyöngyökkel díszítem. Újabban el kezdett érdekelni a chainmaille-technika is, melyet a lovagi kor láncinge ihletett. Az ékszerek is láncszemek összeszövésével készülnek.

Rengeteg ötletem van, az elképzelt terveknek egyetlen dolog szabhat határt, ez pedig az idő, illetve annak hiánya.
Sajnos a 3 műszakos munkarend és a háztartás vezetése mellett töredéke sem jut az időmnek, mint amit szeretnék az alkotásra fordítani. Ennél fogva megrendeléseket is csak hosszú határidővel, korlátozott számban van lehetőségem teljesíteni.

Remélem, termékeim között találsz kedvedre valót!

Kellemes időtöltést, jó nézelődést kívánok!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: