Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Pontok vagyunk I. :: A5 nyomdai nyomat

Pontok vagyunk I. :: A5 nyomdai nyomat leírása

Nyomdai nyomat, egy akrilfestékkel készített festményemről

Megvásárolható a képen látható festmény A5-ös (148x210 mm) méretben.

**A grafika rendelhető még: A4 méretben is. Keresd a boltom polcain.**

FONTOS: Az ár 1 db grafikára értendő, képkeret nélkül.

Kemény, nem összehajtható kartonok között postázom a nyomatot

Minden jog fenntartva. Korsós Szabina

Pontok vagyunk I. :: A5 nyomdai nyomat jellemzői

képzőművész termék, készítette: szabinak

színek

termékkód
2861390

feltöltve
2018. március 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pontok vagyunk I. :: A5 nyomdai nyomat szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 275 Ft 280 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 565 Ft 580 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 665 Ft 680 Ft

Pontok vagyunk I. :: A5 nyomdai nyomat alkotója: szabinak

szabinak Szia! Szabinának hívnak, gyerekkorom óta rajzolok, valahogy mindig elkísért, még akkor is, amikor tudomást sem akartam venni róla és inkább az építészetet választottam.... De ez nem tartott sokáig, mert épp akkor (8 évvel ezelőtt) jött egy új hobbi az életembe: ez volt a scrapbook. :) Egyszerűen imádtam! Annyi mindent köszönhetek neki, többek között például azt, hogy akkor jöttem rá, hogy a kiadványszerkesztés és a grafikai tervezés nagyon is közel áll hozzám és hivatásszerűen is ezekkel akarok foglalkozni. :) Ma már a grafikai tervezés a munkám, mellette pedig rajzolok - digitális és hagyományos technikával - amennyit csak tudok, megrendelésekre, de "csak úgy" magamnak is. Nagy álmom gyerekkönyveket illusztrálni, és úgy tűnik ez hamarosan valósággá válik. :)

A Meska boltomat azért hoztam létre, hogy itt könnyebben elérhetők legyenek a rajzaimból készült nyomatok, illetve a grafikáimból készített egyéb termékek (pl.: noteszek). Köszönöm, hogy benéztél :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban