Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Szerencséthozó

Szerencséthozó leírása

Kézzel festett selyemkendő

Ez a selyemkendő a tavaszi rétet idézi tele négylevelű lóherével, a különleges színharmóniát a türkiz, a sárga, a tavaszi zöld és a cián kék festékkel értem el... elegáns és üde kiegészítője lehet nappali öltözékünknek.

Mérete: 90cm x 90cm
Alapanyaga: 100% hernyóselyem

Kezelési útmutató:
A selyemből készült ruhadarabokhoz kímélő mosószert használjunk. Kézben, max.40°C vízben mossuk, lehetőleg hideg vízben öblítsük, soha ne csavarjuk, hanem felakasztva vagy törülköző között szárítsuk és még nedvesen visszájáról vasaljuk.

Szerencséthozó jellemzői

kézműves termék, készítette: OpiEri

technika

színek

termékkód
3080227

feltöltve
2018. március 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szerencséthozó szállítása

Szállítás postai úton, pufi borítékban történik igényes csomagolásban, utánvéttel / esetenként lehetséges személyes átvétel Budapesten/.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 960 Ft 1 960 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 750 Ft 1 750 Ft
Csomagküldő /átvevőhelyre/ utánvéttel 1 270 Ft 1 270 Ft

Szerencséthozó alkotója: OpiEri

OpiEri Szeretettel üdvözlök mindenkit!

Nevem Erika. Már zsenge ifjú koromban szerettem rajzolni és lenyűgözött a színek és a formák világa. Aztán megismerkedtem a selyemfestés sokszínű technikáival és szerelem volt az első látásra. A selyem egy titokzatos anyag, ezernyi lehetőség a színekkel való játékra, a fantázia kiapadhatatlan forrása...

kérdésem van a termékkel kapcsolatban