Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Magyar zászlós nemzetiszín nemesacél nyaklánc

Magyar zászlós nemzetiszín nemesacél nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

Magyar nemzetiszínű (piros, fehér, zöld) üveglencsés NEMESACÉL nyaklánc zászló motívummal.
Március 15-re, nemzeti ünnepekre, szurkoláshoz, ajándékba hagyományőrzőknek, turistáknak, sportrajongóknak vagy mert ez még hiányzott a kollekciódból.

Medál alap: orvosi fémből készült allergiamentes nemesacél.
Medál átmérője 25 mm.
Lánc: sodort nemzetiszínű zsinór, hosszúsága 50 cm. Kérhető 2 mm láncszem méretű nemesacél lánccal 50, 60, ill. 70 cm hosszúságban is, illetve fehér, piros vagy fekete fonott bőrrel. A nemzetiszín nyakláncaimat különböző lánccal fotóztam, megnézheted őket az oldalamon.

Ékszereimet kizárólag nemesacél alapra készítem, így fémallergiások is bátran használhatják.
Egyéni kívánságaidat szívesen elkészítem, legyen az egyedi grafika, logó, fotó.

A készleten felüli megrendeléseket 3-5 napos határidővel vállalom. Keress, hogy egyeztessünk.

Magyar zászlós nemzetiszín nemesacél nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: SzurkoloiTermekek
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
grafikai kép

színek

termékkód
3080291

feltöltve
2018. március 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Magyar zászlós nemzetiszín nemesacél nyaklánc szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Magyar zászlós nemzetiszín nemesacél nyaklánc alkotója: SzurkoloiTermekek

SzurkoloiTermekek Kedves Látogató!

Köszönöm, hogy felkerested oldalamat!

Sportkedvelőként igyekszem lányok/nők számára készíteni sportspecifikus (szurkolói) ékszereket, jelenleg főleg fülbevalókat, legyen az nemzetiszín alapú, sportágra jellemző vagy egyesületi logóval ellátott ékszer. Termékkínálatomat folyamatosan bővítem. Újabb és újabb szurkolói ékszerekkel, termékekkel jelentkezem hamarosan.

Kizárólag orvosi fém, nemesacél alapot használok, mely allergiamentes, és magas minőségének köszönhetően megőrzi eredeti fémszínét.
Üveglencsére rögzítem a kiválasztott grafikát, melyet az ékszeralapra ragasztom.
Fülbevalóimat szilikon stifttel látom el.

Egyéni kívánságaidat szívesen belevarázsolom fülbevalódba, legyen az egyedi grafika, logó, mely 8 mm átmérőjű üveglencsében még jól mutat.

Ha bármi kérdésed lenne, keress, ötleteljünk együtt.

Szép napot! Jó szurkolást!!!

Erika

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: