Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Bermuda háromszög nyaklánc

Bermuda háromszög nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

A tenger színeit idéző medál a dísze ennek az egyszerű nyakláncnak, ami tengerparti ruházatod tökéletes dísze lehet, hiszen a japán üveggyöngyök a napsütésben még jobban ragyognak. A háromszög tengerkék, tengerzöld és áttetsző színekben pompázik. A medált viaszolt szálra fűztem és apró fém gyöngyökkel zártam le, hogy ne csúszkáljon.

A viaszolt szál végét nem csomóztam el, így Te tudod magadnak méretre állítani. Maximális hossza a medállal együtt 36 cm. A medál 2,3cm*2,2cm*2,2cm méretű.

Bermuda háromszög nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: nikcsike1
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

termékkód
3323023

feltöltve
2019. január 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bermuda háromszög nyaklánc szállítása

Korábbi tapasztalataim miatt nem adok fel csak ajánlottként küldeményt, hogy az minden esetben nyomon követhető legyen a postánál.
Személyes átvételre Budapesten van lehetőség előre egyeztetett időpontban a XVII. kerületben, vagy a Teréz körúton vagy a IX. kerületben a Lechner Ödön fasornál.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 525 Ft 590 Ft

Bermuda háromszög nyaklánc alkotója: nikcsike1

nikcsike1 Alapvetően az egyszerűbb, elegáns, visszafogottabb irányvonalat képviselem, ugyanakkor szeretek mindent ami fénylik, csillog, vagyis csajosan ragyog.
Előszeretettel használok ritkább, egyedi gyöngyöket, alapanyagokat, ezért nálam elsősorban késztermékeket találsz.
Nézelődj kedvedre, és ha valami megtetszik ne habozz áldozni magadra egy kicsit, mert egy kis gyöngy mindenkinek jár ;)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: