Pamut buklé fonalból, és mélyzöld színű pamut fonalból, horgolással készült szőnyeg. Nagyon vastag, sűrű textúrájú, és kellemesen puha...

kézműves termék, készítette: komodorka
anyaga: pamut
technika: horgolás

Természet - Kerek pamut szőnyeg

Természet - Kerek pamut szőnyeg leírása

Pamut buklé fonalból, és mélyzöld színű pamut fonalból, horgolással készült szőnyeg. Nagyon vastag, sűrű textúrájú, és kellemesen puha tapintású. Egyedi darab. Mosógépben 30 fokon mosható, fektetve szárítható.

Visszafogott, mégis izgalmas színvilága miatt akár gyerekszobába, hálóba, nappaliba kiváló választás lehet.

Továbbá ajánlom saját meditációs szőnyegnek, amit egyszerűen fel lehet tekerni, amikor éppen nincs szükség rá.

A szőnyeg átmérője: 140 cm
Súlya: 4,8 kg

Természet - Kerek pamut szőnyeg jellemzői

kézműves termék, készítette: komodorka
anyag

technika

színek

termékkód
3281238

feltöltve
2018. november 22.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Természet - Kerek pamut szőnyeg szállítása

A termék személyes átvehető Tordason (szinte) bármikor, vagy előre megbeszélt időpontban Budapest Rákoskerten. Előre utalás után postán (ajánlott küldeményként vagy csomagként), futárszolgálattal, webox csomagküldővel is szívesen küldöm a csomagot, amelyik szolgáltatóval számodra a legkedvezőbb.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 870 Ft 3 740 Ft
Foxpost előre utalással 999 Ft 1 998 Ft

Természet - Kerek pamut szőnyeg alkotója: komodorka

komodorka
Komoróczki Dóri vagyok. Kamasz korom óta szövök. Először egy rokonom tanítgatott, a nyaraim egy részét nála töltöttem, és alkottam. A főiskola mellett a Népi Játékok és Mesterségek Szakisolában tanultam és szereztem népi játszóházvezető, kéziszövő, majd szövő oktató képesítést.
A szövőkeretemen mindig készül valami, valami egyedi, valami új. Mindig kísérletezek, próbálgatok technikákat, színeket, mintákat. Nemcsak alkotni szeretek, de a szövést tanítani is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek