Gyönyörű puha tapintású kosárka, amelyben bármi tárolható. Legyen az akár gyümölcs, játék, ékszer vagy szobanövény. Nem csak praktikus,...

kézműves termék, készítette: Peony
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamut kötel
technika: varrás

Kosár

Kosár leírása

Gyönyörű puha tapintású kosárka, amelyben bármi tárolható. Legyen az akár gyümölcs, játék, ékszer vagy szobanövény. Nem csak praktikus, de jól is mutat.

A kosarat 100%-os pamut kötélből készítettem a lagom stílus jegyében.

Meretei: Az átmerője 17.5 cm, a magassága pedig 6.5 cm.

Tisztítása: Mosószerrel meleg vízben kézzel.

Kosár jellemzői

kézműves termék, készítette: Peony
anyag/összetevő

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3574395

feltöltve
2019. november 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kosár szállítása

Személyes átvételre nincs lehetőség. A csomagokat a bankkártyás fizetés esetén illetve az átutalás jóváírása után is egy munkanapon belül postázom. A szállítás buborékos borítékban, a vevő által választott módon történik.

Garancia: Ha bármilyen probléma adódna a megvásárolt ékszerrel, kiegészítővel, akkor azt kérem űzenetben jelezze.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 2 150 Ft 2 450 Ft
Posta MPL csomagautomatás átvéte előre fizetéssel 1 180 Ft 1 180 Ft
Posta MPL netcsomag postán maradó és PostaPontra címzés 1 725 Ft 1 725 Ft
FOXPOST csomagautomatába 1 199 Ft 1 299 Ft

Kosár alkotója: Peony

Peony
Fogarasi Teréznek hívnak és 2009 óta alkotok. Az évek során sok mindent készítettem a képeslapoktól az ékszerekig.
2018-tól viszont nagyrészt kötélbő készült kosarakat és egyébb dekorációs és használati tárgyakat varrok, készítek. Nagyon szeretem a letisztult skandináv és japán dizájnt onnan inspirálódok. Igyekszem környezettudatossan és lagom stílusban élni ezért termeszetes anyagokat használok a termékei elkészítéséhez. Az általam használt anyagok pamut, lenvászon és fa.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: